Leniwy początek roku w muzyce. Sprawdzamy nowości płytowe z mijającego tygodnia

Artykuł/Muzyka 11.01.2020
Leniwy początek roku w muzyce. Sprawdzamy nowości płytowe z mijającego tygodnia

Leniwy początek roku w muzyce. Sprawdzamy nowości płytowe z mijającego tygodnia

Nowy rok zaczął się leniwie dla muzyki. Czekam jeszcze na najciekawsze premiery tego miesiąca. Tymczasem wyławiam to, co najciekawsze w mijającym tygodniu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Georgia – Seeking Thrills

Urodzona w Londynie artystka rozpoczynała karierę muzyczną jako perkusistka (grała między innymi z Kate Tempest). Na szczęście w pewnym momencie postanowiła rozpocząć solową działalność, a dziś możemy słuchać jej drugiego albumu (debiut to „Georgia” z 2015 roku). Nowy materiał ma odzwierciedlać różnorodność sceny klubowej Londynu, na której wyrosła.

Selena Gomez – Rare

Selena Gomez potrzebowała trochę czasu, by dopracować swój trzeci album (poprzedni to „Revival” z 2015 roku). Cierpliwi fani otrzymali wczoraj nagrodę w postaci płyty pełnej osobistych historii (ulubionym zajęciem jest oczywiście doszukiwanie się odwołań do związku z Justinem Bieberem) i całkiem niezłych popowych numerów.

The Big Moon – Walking Like We Do

The Big Moon to pochodzący z Londynu kwartet. Ich debiutancki album, „Love in the 4th Dimension”, znalazł się na krótkiej liście nominowanych do nagrody Mercury. Na nowym, nagranym w Atlancie materiale, znajdziecie sporo pięknych melodii i wokalnych harmonii.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

4 odpowiedzi na “Leniwy początek roku w muzyce. Sprawdzamy nowości płytowe z mijającego tygodnia”

  1. chciałbym miec audio player, który by działał bez prądu. niech ma panesl sloneczny cokolwiek, ale niech bedzie ekologiczny i nie zależy od prądu z gniazdka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...