Martyniuk królem Bożego Narodzenia. Jego benefis rozbił świąteczny bank

News/TV 27.12.2019
Martyniuk królem Bożego Narodzenia. Jego benefis rozbił świąteczny bank

Martyniuk królem Bożego Narodzenia. Jego benefis rozbił świąteczny bank

W tegoroczne święta Bożego Narodzenia Polacy spędzili średnio ponad 5,5 godziny przed telewizorami. Który program zebrał największą widownię?

Święta Bożego Narodzenia to zawsze okres wzmożonej konsumpcji telewizyjnej ramówki. To bowiem świetna okazja do odpoczynku w gronie najbliższych i wspólny seans propozycji przygotowanych przez stacje telewizyjne czy serwisy streamingowe.

Wiemy już, które programy najbardziej przyciągnęły uwagę widzów w okresie świątecznym.

Rodzina przed telewizorem - świąteczny binge-watching

Firma analityczna Nielsen Audience Measurement, badająca publiczność kanałów telewizyjnych, opublikowała właśnie raport za ostatnie dni. Wynika z niego, że Telewizja Polska przyciągnęła w Święta najwięcej widzów. Najwięcej z nich zgromadziła 2. część benefisu Zenona Martyniuka – „Życie to są chwile”.

Program emitowany przez TVP2 śledziło blisko 4 mln widzów.

Na drugim miejscu znalazł się film familijny – świąteczny hit, bez którego nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia – „Kevin sam w domu”. Film Chrisa Columbusa zebrał widownię rzędu 3,76 mln. Na pozycji numer 3 uplasował się specjalny odcinek reality show „Rolnik szuka żony”, wyemitowany przez TVP1. Program obejrzało ponad 2,93 mln widzów.

Tak dobre wyniki oglądalności benefisu artysty dicso polo Zenona Martyniuka świetnie wróżą dla zaplanowanego na Walentynki filmu „Zenek”. Ta biograficzna opowieść o młodości i kilkudziesięcioletniej karierze już budzi emocje odbiorców. Tuż przed Świętami w sieci zadebiutował pierwszy teaser oraz plakat produkcji.

Zenek - plakat promocyjny filmu

Teraz dowiadujemy się, że Martyniuk współuczestniczył w procesie tworzenia filmu. Pojawił się kilkukrotnie na planie filmu Jana Hryniaka i był w stałym kontakcie z odtwórcami głównych ról – Krzysztofem Czeczotem oraz Jakubem Zającem.

Martyniuk zadbał także o stronę muzyczną projektu. Pozostałe elementy kreacji oddał w ręce scenarzystów i reżysera.

Powiedziałem tylko z grubsza jakie filmy mi się podobają, jak muzyczny „La Bamba” o Ritchiem Valensie czy „Bilet na Księżyc” z Anną Przybylską – dodał w rozmowie z portalem Onet.

Film „Zenek” trafi do kin 14 lutego 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Film „Zenek” ma trafić do TVP VOD w przyszłym tygodniu

Polskie kina wciąż pozostają zamknięte ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Obecna sytuacja sprawiła, że wielu dystrybutorów zdecydowało się na wcześniejsze wypuszczenie swoich produkcji na VOD. Według nieoficjalnych informacji do „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „365 dni” i „Sali samobójców. Hejter” dołączy film „Zenek”.

News/Film 03.04.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...