Święta w towarzystwie Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thanosa. „Avengers: Koniec gry” od dziś na HBO GO

News/VOD 22.12.2019
Święta w towarzystwie Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thanosa. „Avengers: Koniec gry” od dziś na HBO GO

Święta w towarzystwie Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thanosa. „Avengers: Koniec gry” od dziś na HBO GO

Marvel Cinematic Universe na początku następnego roku wejdzie w 4. fazę swojego istnienia. Najwyższy czas przypomnieć sobie lub zapoznać się z najważniejszym z dotychczasowych filmów Marvel Studios. „Avengers: Koniec gry” jest od dzisiaj dostępny na platformie HBO GO.

„Avengers: Endgame” to nie tylko kulminacyjny moment filmowego uniwersum z bohaterami Marvela. To również jedna z najważniejszych produkcji bieżącego roku, która zdobyła pochwały od krytyków i fanów na równi. Może się też pochwalić świetnymi wynikami finansowymi. Choć potrzebowała do tego premiery rozszerzonej wersj, to ostatecznie pobiła „Avatara”, stając się najlepiej zarabiającym dziełem w historii kina. Palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o dochodowość dzierży obecnie „Joker”, ale osiągnięcie „Avengers: Koniec gry” jest nie do przecenienia.

Co oczywiście nie oznacza, że nie ma osób, które jeszcze produkcji Marvel Studios nie widziały. W najbliższe święta będą miały doskonałą okazję do nadrobienia. A to za sprawą platformy HBO GO.

Film „Avengers: Koniec gry” jest już dostępny w serwisie HBO GO.

„Avengers: Endgame”, jak sam tytuł wskazuje, stanowi zamknięcie dotychczasowej historii bohaterów Marvel Cinematic Universe. Fabuła prowadziła do tego miejsca od czasu premiery „Avengers”, a fani czekali jeszcze dłużej – od debiutującego w 2008 roku „Irona Mana”. Ten film po prostu trzeba zobaczyć. A przecież jego znaczenie będzie też kolosalne w kontekście następnej fazy MCU. Nawet najbardziej zaangażowani fani z pewnością nie odpuszczą szansy na przypomnienie sobie filmu przed „Czarną Wdową” i „Eternals”.

Produkcja przyciągnie też zapewne postronnych widzów liczbą gwiazd w swojej obsadzie. Na ekranie w trakcie seansu „Avengers: Koniec gry” pojawiają się m.in. Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo oraz Josh Brolin jako Thanos.

Produkcja do obejrzenia na HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...