Hip-hop, pop I footwork. Sprawdzamy premiery muzyczne z mijającego tygodnia

Artykuł/Muzyka 14.12.2019
Hip-hop, pop I footwork. Sprawdzamy premiery muzyczne z mijającego tygodnia

Hip-hop, pop I footwork. Sprawdzamy premiery muzyczne z mijającego tygodnia

W tym tygodniu same mocne rzeczy – m.in. oczekiwany album Stormzy’ego i płyta Kaytranady. Co nowego w muzyce?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Stormzy – Heavy Is The Head

Kilka kawałków z nowego albumu Stormzy’ego fani znają już bardzo dobrze. Na „Heavy Is The Head” pojawiają się też oczywiście świetne nowości, takie jak numer Audacity. Brytyjskiego rapera warto sprawdzić na żywo – najbliższa okazja w Polsce nadarzy się 3 marca.

Harry Styles – Fine Line

Harry Styles trzyma się dość bezpiecznych i oczywistych rozwiązań, ale dla niego to dobrze – dzięki temu wyszła mu nawet porządna płyta, pełna wpadających w ucho kawałków. W klipie do jednego z nich, utworu Adore You, pojawia się hiszpańska artystka Rosalia.

Kaytranada – Bubba

Fani Kaytranady, Kanadyjczyka o haitańskich korzeniach, uwielbiają go za jego produkcje w klimatach hip-hopu czy R&B. „Bubba” to jego oczekiwany drugi album studyjny. Producent ma na koncie także szereg mixtape’ów i EP-ek. Na najnowszym wydawnictwie słyszymy m.in. Kali Uchis, Charlotte Day Wilson i Pharrella Williamsa.

Rhythm Baboon – W-Life

Znany z zamiłowania do footworku gdański producent prezentuje swoją drugą EP-kę wydaną przez oficynę U Know Me. Wydawnictwo promuje m.in. numer Private Dancer nagrany razem z producentem ukrywającym się pod pseudonimem Lux Familiar. Zainteresowanych odsyłam na stronę sklepu U Know Me – znajdziecie tam m.in. limitowane winylowe wydanie EP-ki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

5 odpowiedzi na “Hip-hop, pop I footwork. Sprawdzamy premiery muzyczne z mijającego tygodnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...