„Wikingowie” ponownie wypływają na podbój świata. Już dziś premiera 6. sezonu

News/Seriale 05.12.2019
„Wikingowie” ponownie wypływają na podbój świata. Już dziś premiera 6. sezonu

„Wikingowie” ponownie wypływają na podbój świata. Już dziś premiera 6. sezonu

Przed nami premiera ostatniego już sezonu „Wikingów”. Serial od 2013 roku podbija serca widzów na całym świecie, jednak przyszedł czas na rozstanie się ze światem skandynawskich wojowników. Czy będzie ono równie emocjonujące jak poprzednie sezony? Przekonamy się dziś o 21:00.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

6. sezon zacznie się dziś od emisji dwóch pierwszych epizodów. Kolejne osiem odcinków emitowanych będzie na kanale History w każdy czwartek o godzinie 21:00. Pozostałe dziesięć odcinków sezonu szóstego zostanie wyemitowanych w 2020 roku.

Zobacz trailer 6. sezonu serialu „Wikingowie”:

To co prawda ostatni już sezon przebojowego serialu historycznego, ale na otarcie łez, przypominamy, że Netflix pokusił się o kontynuację historii Wikingów i tworzy spin-off o zacnym tytule – „Wikingowie: Valhalla”. Akcja serialu ma rozgrywać się 100 lat po wydarzeniach z produkcji kanału History i przyjrzy się losom Leifa Eriksona i jego siostrze Freydis, Haralowi Haradowi oraz Williamowi Zdobywcy, królowi Normanów. Na razie nie znamy szczegółów dotyczących obsady ani daty premiery serialu. Do tego czasu pozostaje nam cieszyć się „oryginalnymi” Wikingami.

6. sezon „Wikingów” zadebiutuje 5 grudnia o 21:00 na kanale History.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix potwierdził plotki o „The Witcher: Nightmare of the Wolf”. Film animowany zrobią twórcy „Wiedźmina” i „Awatar: Legenda Korry”

Netflix nie traci czasu i kuje wiedźmińskie żelazo póki gorące. Dopiero co ogłoszono, że na dniach do sklepów trafi soundtrack z 1. sezonu serialu „Wiedźmin”, a już potwierdzono kolejną informację, która bardzo ucieszy fanów. Netflix i studio Mir (autorzy „Awatar: Legenda Korry”) zrobią razem film animowany „The Witcher: Nightmare of the Wolf”.

News/Film 22.01.2020

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...