Nowy Cineman.pl jest już dostępny! Ile kosztuje i jak działa serwis, w którym obejrzysz setki filmów w abonamencie?

News/VOD 04.12.2019
Nowy Cineman.pl jest już dostępny! Ile kosztuje i jak działa serwis, w którym obejrzysz setki filmów w abonamencie?

Nowy Cineman.pl jest już dostępny! Ile kosztuje i jak działa serwis, w którym obejrzysz setki filmów w abonamencie?

Cineman.pl to polski serwis video on demand, udostępniający kinowe hity filmowe niedługo po ich premierze kinowej. Dzisiaj wystartowała zapowiadana nowa wersja platformy. Sprawdzamy najważniejsze funkcje.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serwis Cineman.pl przeszedł diametralną przemianę. Nowa wersja strony dostępna jest już nie tylko w przeglądarkach internetowych, ale także jako dedykowana aplikacja na telewizorach Smart TV Samsunga, czy w formie nowej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOs i Android.

Wystartowała też nowa usługa – Cineman Go, przybliżająca serwis do modelu innych platform streamingowych.

Nowy Cineman - logo

Cineman.pl – jak założyć konto?

Rejestracja w nowej wersji serwisu jest wyjątkowo prosta. Wystarczy podać adres mailowy i zgodzić się na zapisy regualaminu i voilà – możemy śmigać po pełnym katalogu platformy.

Cineman.pl – cena i rodzaj pakietów streamingowych

Cineman.pl to platforma, która działa wedle podwójnego modelu. Serwis oferuje tytuły, które można wykupić w pojedynczym wypożyczeniu – filmy dostępne są w cenach od 4,90 zł do 14,90 zł. Wykupienie pojedynczego filmu umożliwia nam dostęp do niego przez 48 godzin. Na uruchomienie produkcji mamy 28 dni.

Nowością serwisu jest zaś specjalny pakiet miesięczny, umożliwiający dostęp do specjalnie wyselekcjonowanego katalogu Cinemana. Nowa funkcja przybliża serwis do innych platform streamingowych. Za dostęp do biblioteki prawie 1300 tytułów zapłacimy od 19,90 zł (wersja Standard Definition) do 34,90zł (pakiet HD) miesięcznie.

Nowa wersja platformy dostępna jest także przez 7 dni za darmo.

W ramach nowego abonamentu dostaniemy dostęp do wszystkich filmów, z oznaczeniem „W pakiecie”. Za niektóre z najświeższych tytułów, z powodów umów licencyjnych, będziemy musieli zapłacić osobno.

Cineman.pl - strona o John Wick 3

Cineman.pl – jakie filmy w bibliotece?

W obecnym katalogu dostępnych jest 1300 tytułów. W tym większość tytułów z biblioteki Mononlith, Gutek Film, Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, czy Hagi Film.

Wśród największych hitów są: „Anna”, nowy film Luca Bessona, oscarowy „La La LandDamiena Chazelle’a, trzy części „Johna Wicka”, „Przełęcz Ocalonych”, czy „Czwarta Władza”.

Cineman.pl – dzielenie konta

Subskrypcja Cineman.pl będzie dostępna na pięciu urządzeniach (z możliwością ich wymiany) oraz opcją oglądania na dwóch urządzeniach równocześnie.

Serwis jest już dostępny pod adresem Cineman.pl.

Teksty, które musisz przeczytać:

Subiektywna lista oryginalnych produkcji Amazona, które warto obejrzeć

Amazon Prime nie jest serwisem VOD, którego nazwę w Polsce wymieniamy razem z największymi na rynku. Nie mam na myśli tutaj wielkości serwisu – ale o subiektywną rozpoznawalność. Jednak jego oferta pod wieloma względami przewyższa innych gigantów video. Dla mnie osobiście największą wartością jest dobry zbiór seriali oraz doskonałe klasyczne filmy (często sprzed kilku dekad), … Continued

Dołącz do dyskusji (8)

18 odpowiedzi na “Nowy Cineman.pl jest już dostępny! Ile kosztuje i jak działa serwis, w którym obejrzysz setki filmów w abonamencie?”

   • Canal+ dodał do swoich pakietów Netflix-a, ale dla obecnych abonentów oferta jest droższa, niż kupno Netflix-a bezpośrednio. Jak ktoś już napisał w jednym z komentarzy: znów Polacy nie zrozumieli oferty Canal+ :-D

  • Tym bardziej, że filmy w serwisach streamingowych, w bardzo wielu przypadkach się powielają. Swoją drogą, nie bez powodu przemysł filmowy jest tak dochodowy. Wystarczy nakręcić film i sprzedawać go w nieskończoność w różnych kanałach dystrybucji.

  • Czytałeś tekst?
   “Serwis oferuje tytuły, które można wykupić w pojedynczym wypożyczeniu – filmy dostępne są w cenach od 4,90 zł do 14,90 zł. Wykupienie pojedynczego filmu umożliwia nam dostęp do niego przez 48 godzin. Na uruchomienie produkcji mamy 28 godzin.”

 1. Cena nieadekwatna do tytułów i ilości jakie posiadają… Doplacajac 8 zł do Netflixa i 6 zł do Amazona lub HBO macie haha nieporównywalnie 3x 6x 21x więcej filmów do wyboru… Serio żadnych promocji np 3 Msc gratis etc? POLSKIE JANUSZOWANIE SIĘ ZACZYNA HAHA PLATFORMA PADNIE PO 2 MIESIĄCACH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...