Canal+ i Netflix oficjalnie współpracują w Polsce. W pakiecie z telewizją otrzymacie do 12 miesięcy VOD w prezencie

News/VOD 03.12.2019
Canal+ i Netflix oficjalnie współpracują w Polsce. W pakiecie z telewizją otrzymacie do 12 miesięcy VOD w prezencie

Canal+ i Netflix oficjalnie współpracują w Polsce. W pakiecie z telewizją otrzymacie do 12 miesięcy VOD w prezencie

Netflix i Canal+ to dwaj spośród najważniejszych twórców seriali premium w Polsce. Firmy rozpoczęły właśnie współpracę, która zapewni klientom cyfrowej platformy satelitarnej dostęp do największego serwisu VOD w ramach jednego pakietu. Ile będzie trzeba zapłacić za obie usługi i kto może skorzystać z oferty?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Media na temat systematycznie zacieśniającej się współpracy między Netfliksem i Canal+ informowały już od września. Obie firmy stosunkowo szybko przeszły przez fazę negocjacji i zdecydowały się wspólny pakiet dla dotychczasowych klientów platformy satelitarnej. Na początku umowa dotyczyła tylko Francji, ale już od jutra, czyli 4 grudnia, skorzystać z niej będą mogli również posiadacze Canal+ w Polsce.

Na czym dokładnie będzie polegać pojedynczy pakiet na obie usługi?

Jak donosi Canal Plus w oficjalnym komunikacie, jego klienci otrzymają możliwość wykupienia łączonej oferty, w ramach której otrzymają dostęp do serwisu Netflix za darmo prezencie. Cena, długość promocji i liczba dostępnych programów telewizyjnych zależy od wybrania jednego z trzech planów.

W ramach Superpremium 4k z Netflix widzowie otrzymają dostęp do 180 kanałów telewizyjnych (w tym 10 z rodziny Canal+) oraz roczny abonament na plan Premium platformy VOD.

Dzięki temu połączeniu klienci będą mogli dzięki jednemu dekoderowi oglądać największe zagraniczne i polskie hity (od „Stranger Things” i „Irlandczyka”, aż po „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i „Żmijowisko”). Otrzymają też dostęp do sportu na żywo na najwyższym światowym poziomie. Cena łączonej subskrypcji wyniesie 139,99 zł za miesiąc (po roku wzrośnie do 182,99 zł), a oferta obowiązuje tylko przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Osoby, które uważają wskazaną cenę za zbyt wygórowaną, być może przekona dodatkowa informacja – w jednej ofercie dostaniecie dostęp nie tylko do Canal+, Netfliksa, ale i HBO GO.

Po wejściu na stronę internetową sklepu Canal+ okazuje się, że do wspomnianych wcześniej 180 kanałów dostępnych w ramach Superpremium 4K należą również należące do stacji HBO i serwisu HBO GO oraz Eleven Sports. To oznacza, że dzięki jednej umowie w praktyce będzie można oglądać wszystkie najważniejsze seriale debiutujące w danym roku, a także mecze piłkarskie ze wszystkich najważniejszych lig świata.

Dwa tańsze pakiety pozwolą na korzystanie z Netfliksa przez sześć miesięcy razem z Canal Plus.

W ramach Comfort+ z Canal+ i Netflix klienci otrzymają dostęp do planu Standard serwisu oraz 131 kanałów telewizyjnych, za co zapłacą 89,99 zł/miesiąc (po pół roku cena wzrośnie do 132,99 zł/miesiąc). Nieco szerszy zestaw stacji telewizyjnych razem z pakietem Standard Netfliksa będzie obowiązywać w ramach Extra+ z Canal+ i Netflix. Za 168 wyselekcjonowanych kanałów posiadacze abonamentu zapłacą 99,99 zł za miesiąc (po sześciu miesiącach nastąpi wzrost do 142,99 zł).

Usługa zostanie udostępniona posiadaczom dekodera 4K UltraBox+ w ramach automatycznej aktualizacji. Migracja dla osób już posiadających subskrybcję Netflix Polska również będzie łatwa. Abonamenci Canal+ będą bowiem mogli zarówno założyć nowe konto, jak i założyć już istniejące z całą dotychczasową historią. Szczegóły operacji rozszerzenia swojego pakietu lub połączenia dwóch kont klienci znajdą za pomocą Strefy Canal+ lub za pomocą infolinii firmy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

10 odpowiedzi na “Canal+ i Netflix oficjalnie współpracują w Polsce. W pakiecie z telewizją otrzymacie do 12 miesięcy VOD w prezencie”

 1. Mam NC+ confort za 79.99 zł. NC+ proponuje mi połączenie z Netflixem za 132,99 zł., najdroższa taryfa Netflixa to 52,99 zł. wiec Ja się pytam gdzie ta promocja?

 2. Żenada a nie promo. Mam nc za 45 zl i netflixa za 43. W sumie 88 zl na zawsze. I mam wziąc za 90 zl w promocji na 6 mcy? Kpina. Jak zwykle w PL.

 3. Płace za sam Canal+ 120 zł a jak bym chciał Netflixa dobrać to 182 zł chyba ich POJE**** że znajdą na to chętnych. Super promocja lepiej samemu sobie wykupić sybskrypcje na miesiąć na stronie netflix za 34 zł.

 4. Czy masz Netflix na cyfrowej platformie Cyfra Plus i jesteś za granicą?
  Pytam,
  ponieważ teraz można oglądać programy z Cyfry Plus za granicą, jeśli
  jest się obywatelem Polskim, ale gdy rejestrowałem się do Netflix, to
  tej możliwości nie ma. Trzeba korzystać z VPN. Czy mając Netflix przez cyfrę plus, będę miał również dostęp do treści Netflix za granicą ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...