Nareszcie jest – pierwszy teaser filmu „Black Widow”. Sprawdźcie, jak prezentują się Scarlett Johansson i David Harbour.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wiemy już coraz więcej o solowym filmie poświęconym Czarnej Wdowie. Choć Natasha Romanoff zginęła w zaprezentowanym w kwietniu tego roku filmie „Avengers: Koniec gry”, zdecydowano, że grana przez Scarlett Johansson jeszcze nie zniknie z wielkich ekranów.

Black Widow – oficjalny teaser:

Teaser pokazuje spotkanie wszystkich głównych bohaterów filmu, a także potyczkę między Czarną Wdową i Yeleną Belovą, graną przez Florence Pugh. Aktorkę mogliśmy niedawno podziwiać w świetnym „Midsommar”.

W filmie „Black Widow”, oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh pojawi się jeszcze cała plejada gwiazd. Wsród nich David Harbour jako Red Guardian, Rachel Weisz jako Melina oraz O.T. Fagbenle w roli Masona.

Premiera filmu „Black Widow” zaplanowana jest na maj 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Poznaj przeciwnika Czarnej Wdowy. Mamy zwiastun filmu Marvela

Marketingowcy wiedzą, co robią. Wczoraj Scarlett Johansson trafiła do prestiżowego klubu aktorek i aktorów, którzy otrzymali w tym samym roku dwie nominacje do Oscara (za role w filmach „Historia małżeńska” i „Jojo Rabbit”). Dziś do sieci trafiła nowa zapowiedź filmu „Czarna Wdowa” ze Scarlett w roli głównej. Co zdradza materiał?

Trailer/Film 14.01.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...