Nie możecie się doczekać premiery serialu „Nowy papież”? Na HBO GO dostaniecie go szybciej, niż na HBO

News/Seriale 02.12.2019
Nie możecie się doczekać premiery serialu „Nowy papież”? Na HBO GO dostaniecie go szybciej, niż na HBO

Nie możecie się doczekać premiery serialu „Nowy papież”? Na HBO GO dostaniecie go szybciej, niż na HBO

Najważniejszym nowym serialem HBO w styczniu będzie „Nowy papież”. Kontynuacja dzieła Paolo Sorrentino z Judem Law i Johnem Malkovichem w rolach głównych właśnie otrzymała oficjalną polską premierę. Co ciekawe produkcja trafi na HBO GO aż cztery dni wcześniej niż do telewizji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Młody papież” był jednym z najciekawszych i najbardziej stylowych seriali 2017 roku. W pewnym sensie nie mogło to wywołać wielkiego zdziwienia, bo za projekt będący koprodukcją telewizji HBO, Sky i Canal+ odpowiadał autor filmów „Wielkie piękno” i „Oni” – Paolo Sorrentino. Początkowo mówiło się, że nie powstanie bezpośrednia kontynuacja, ale popularność produkcji wpłynęła na decyzję twórców. Zapowiedziano serial „Nowy papież” z udziałem Johna Malkovicha.

Pokazane w ostatnich miesiącach teaser, pełnoprawny zwiastun oraz pierwszy plakat z dwójką papieży i neonowym krzyżem potwierdziły, że w tym przypadku najprawdopodobniej również będziemy mieć do czynienia z hitem. W obsadzie 2. sezonu pojawią się m.in. Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Sharon Stone, Marilyn Manson, a także wspomniani Jude Law i John Malkovich.  Zgodnie z tytułem serial opowie o wyborze nowego papieża na miejsce znajdującego się w śpiączce Piusa XIII, a także późniejszej rywalizacji o władzę nad Stolicą Apostolską. Szybko okaże się bowiem, że Jan Paweł III preferuje bardzo inny styl rządzenia, a z kolei jego poprzednik ma jeszcze szansę powrócić do przytomności.

Na antenie polskiej wersji HBO „Nowy papież” zadebiutuje 14 stycznia 2020. Jeszcze wcześniej pojawi się zaś na HBO GO.

Jak poinformowała firma w oficjalnym komunikacie przesłanym do mediów, podwójna premiera przypadnie na datę bardzo zbliżoną, choć ostatecznie nieco inną niż opublikowany wcześniej dzień amerykańskiej premiery (czyli 13 stycznia). Serial zostanie najwcześniej udostępniony użytkownikom HBO GO, którzy otrzymają okazję zapoznania się z 1. odcinkiem już 10 stycznia. HBO na razie nie poinformowało, czy kolejne epizody również trafią na VOD z czterodniowym wyprzedzeniem. „Nowy papież” będzie liczył 9 odcinków.

Czytaj także: HBO GO przygotowało długą listę nowości na grudzień i styczeń, w tym „Avengers: Koniec gry” i filmy z serii „Harry Potter”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Szykujcie się na spotkanie z Joaquinem Phoenixem i mrokiem Gotham. „Joker” od listopada na HBO i HBO GO

Dla wielu widzów „Joker” to najlepszy dowód na to, że kino superbohaterskie potrafi dostarczać wybitne i głęboko artystyczne tytuły a nie tylko prostą rozrywkę. Nie wszyscy fani wielkiego kina mieli już jednak okazję oglądać produkcję, za którą Joaquin Phoenix i Hildur Guonadottir otrzymali Oscary. Dzięki HBO wkrótce otrzymają okazję to nadrobić.

News/Film 22.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...