Reedycja i sięganie po klasykę. Przegląd premier muzycznych mijającego tygodnia

Artykuł/Muzyka 30.11.2019
Reedycja i sięganie po klasykę. Przegląd premier muzycznych mijającego tygodnia

Reedycja i sięganie po klasykę. Przegląd premier muzycznych mijającego tygodnia

W dzisiejszym podsumowaniu najciekawszych premier muzycznych tygodnia mamy same polskie wydawnictwa. Sprawdźcie nasze propozycje.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy (reedycja)

Diamentowa płyta Dawida Podsiadły doczekała się reedycji. Oprócz oryginalnej zawartości, znajdziecie na niej także akustyczne nagrania kilku kawałków oraz remiksy piosenek Lis i Dżins. W styczniu przyszłego roku muzyk wyruszy w kolejną trasę promującą album. O szczegółach przeczytacie TU.

Jetlagz – Szum

Drugi album długogrający duetu, w skład którego wchodzą członkowie hip-hopowego kolektywu JWP – Kosi i Łajzol. Głównym motywem jest tytułowy szum w różnych jego postaciach – szum miasta, szum medialny, szum informacyjny, szum w głowie. Oprócz prowodyrów, na albumie pojawili się także goście, m.in. Ero, PRO8L3M czy Gverilla.

Low Key – Distance

Debiutancki album duetu, który tworzą Marcin Cichy (Skalpel) oraz Karol Wróblewski (Small Mechanics). Zbiór nastrojowych, doprawionych mocnym, głębokim wokalem kompozycji. Na płycie słychać odwołania do trip hopu, nu jazzu czy new wave.

Władysław Komendarek – Szafirowa chimera

Wznowienie albumu legendy polskiej muzyki elektronicznej, wzbogacone o niepublikowany wcześniej utwór. Nowa odświeżona wersja „Szafirowej chimery” powstała z oryginalnych taśm, które znajdują się w prywatnym zbiorze Komendarka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Reedycja i sięganie po klasykę. Przegląd premier muzycznych mijającego tygodnia”

    • blood incaRNation czy incaNTation? Bo podejrzewam, że to drugie.

      Teksty ich piosenek mnie mile zaskoczyły, bo spodziewałem się krwi i zniszczenia, a oni o jakiś gwiezdnych wrotach śpiewają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...