Dawid Podsiadło zremiksowany przez PRO8L3M. Posłuchaj nowej wersji piosenki „Lis”

News/Muzyka 28.11.2019
Dawid Podsiadło zremiksowany przez PRO8L3M. Posłuchaj nowej wersji piosenki „Lis”

Dawid Podsiadło zremiksowany przez PRO8L3M. Posłuchaj nowej wersji piosenki „Lis”

Dawid Podsiadło dzieli się remiksem jednego z najbardziej nastrojowych numerów z płyty „Małomiasteczkowy”. Posłuchajcie kawałka Lis w interpretacji duetu PRO8L3M.

Choć premiera „Małomiasteczkowego” miała miejsce w październiku 2018 roku, Dawid Podsiadło nadal serwuje kolejne formy promocji albumu. Po serii akustycznych wersji piosenek Najnowszy klip, Matylda, Małomiasteczkowy i Trójkąty i kwadraty (z debiutanckiego albumu muzyka), przyszedł czas na remiks. Na tapetę poszedł Lis, zaś autorem nowej wersji jest duet PRO8L3M. Jutro ukaże się także reedycja albumu „Małomiasteczkowy”.

Lis w remiksie PRO8L3M-u:

Nowa wersja to całkiem inne ujęcie kawałka Lis. Nastrojowa ballada zamienia się w momentami nieco niepokojący numer ze zwrotką rapowaną przez Oskara i charakterystycznym dla PRO8L3MU bitem. Ten przywodzi na myśl zwłaszcza brzmienie duetu z ich najnowszej płyty, wydanego w marcu tego roku „Widma”.

„Widmo” to drugi długogrający album w dyskografii PRO8L3M-u. Oskar Tuszyński i Steez oprócz tego mają na wspólnym koncie kilka minialbumów i mixtape’ów. Pierwszy z mixtape’ów, „Art Brut” z 2014 roku, doczeka się kontynuacji. Premiera „Art Brut 2” ma odbyć się w niedalekiej przyszłości, na marzec natomiast zaplanowano start trasy koncertowej duetu.

Dawid Podsiadło, który jakiś czas temu razem z Taco Hemingwayem wyprzedał koncert na Stadionie Narodowym, zapowiedział niedawno kolejną trasę koncertową nazwaną Leśna Muzyka. Seria akustycznych koncertów rozpocznie się 26 stycznia w Katowicach, a zakończy w połowie maja dwoma koncertami na warszawskim Torwarze.

Teksty, które musisz przeczytać:

2020 w końcu zacznie się lepiej kojarzyć. Taco Hemingway i PRO8L3M będą wydawać muzykę pod szyldem „2020”

Taco Hemingway i PRO8L3M zapowiedzieli na środowe popołudnie tajemniczą niespodziankę, która miała zadowolić fanów wszystkich trzech muzyków. Większość słuchaczy spodziewała się kolaboracji nad nową piosenką lub może nawet płytą. Okazało się jednak, że plany raperów są znacznie ambitniejsze. Właśnie założyli razem wydawnictwo muzyczne noszące nazwę 2020.

News/Muzyka 08.07.2020

Dołącz do dyskusji (3)

6 odpowiedzi na “Dawid Podsiadło zremiksowany przez PRO8L3M. Posłuchaj nowej wersji piosenki „Lis””

  1. Nie chcę się czepiać, ale we fragmencie “„Widmo” to drugi długogrający album w dyskografii PRO8L3M-u. Oskar Tuszyński i Steez oprócz tego mają na wspólnym koncie kilka minialbumów i mixtape’ów. Pierwszy z nich, „Art Brut” z 2014 roku, doczeka się kontynuacji.” Jest błąd. Chodzi o to, że Art Brut nie jest pierwszy. Przed tym było parę więcej płytek, np. c30-c39 i inne. Pozderki ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...