Nie wiesz, jaki serial wybrać na wieczór? Zadzwoń do Tomasza Raczka

News/Seriale 26.11.2019
Nie wiesz, jaki serial wybrać na wieczór? Zadzwoń do Tomasza Raczka

Nie wiesz, jaki serial wybrać na wieczór? Zadzwoń do Tomasza Raczka

Oferta serwisów video on demand jest w ostatnim czasie tak bogata i zróżnicowana, że widz wielokrotnie może mieć problem z wyborem odpowiedniego tytułu dla siebie. Naprzeciw potrzebom poszukujących rozrywki użytkowników wychodzi sieć komórkowa T-Mobile. Dzisiaj, tj. 26 listopada, gigant telefonii oferuje wszystkim specjalną akcję – telefon zaufania do krytyka filmowego, Tomasza Raczka, który podpowie co obejrzeć.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Tomasz Raczek to uznany krytyk filmowy, od lat związany ze środowiskiem filmowym. Obecny redaktor naczelny Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich posiada niezwykłą wiedzę o kinematografii, którą chętnie dzieli się z innymi na różnorodne sposoby.

Magazyn Filmowy - okładki czasopisma

Dziś zrobi to bezpośrednio, poprzez rozmowy telefoniczne ze wszystkimi osobami, które zdecydują się zadzwonić na specjalną infolinię. Krytyk chętnie udzieli rad kinomanom, którzy chcieliby porozmawiać z nim o kinie, bądź zapytać o najnowsze rekomendacje dotyczące najciekawszych tytułów.

Jakie produkcje na romantyczny wieczór, a jakie na spotkanie z rodziną?

Bardzo często dostaję pytania o polecane przeze mnie produkcje. To oczywiście pytania niełatwe, gdyż wiele zależy od upodobań indywidualnych, tego, z kim planujemy oglądać produkcję i w jaki nastrój chcemy się wprowadzić – zdradza Tomasz Raczek.

Właśnie dlatego akcja T-Mobile pozwoli krytykowi odbyć rozmowy z innymi fanami kina i dowiedzieć się od nich, czego w danym momencie poszukują, aby móc jak najlepiej im podpowiedzieć.

Krytyk jest tym mocniej podekscytowany wydarzeniem „Pierwsza pomoc serialowa i filmowa z Tomaszem Raczkiem”, że T-Mobile posiada w swojej ofercie dostęp do platform Netflix i Amazon Prime Video, na których można znaleźć jedne z najciekawszych produkcji ostatnich lat.

Specjalna infolinia T-Mobile czynna będzie dziś, tj. we wtorek 26 listopada, w godzinach 11-19.

Aby porozmawiać z Tomaszem Raczkiem, wystarczy zadzwonić pod dedykowany numer: (+48) 602 191 891.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...