Część z was powie pewnie, że to już było, ale ja i tak jestem podekscytowany zwiastunem filmu „Psy 3. W imię zasad”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Już 17 stycznia na ekrany kin wraca jedna z najważniejszych marek polskiego kina. Zarówno „Psy” jak i „Psy II: Ostatnia krew” mają dzisiaj status kultowych, a o ich wielkości niech świadczy choćby to, że dialogi i sceny zostały już w języku potocznym i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Pierwsza część miała swoją premierę prawie 28 lat temu, a kolejna dwa lata później. Teraz, chociaż minęło ćwierć wieku, „Psy” wracają. Za kamerą staje ponownie Władysław Pasikowski, a przed nią zobaczymy znowu Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę i Artura Żmijewskiego.

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” już 17 stycznia 2020 roku.

Fabuła opowie znowu o bohaterze granym przez Bogusława Lindę. Franz Maurer wychodzi z więzienia, świat, który zastaje, bardzo różni się od tego sprzed odsiadki. Z opisów filmu i z zaprezentowanego poniżej zwiastuna możemy dowiedzieć się, iż los na nowo połączy byłego funkcjonariusza i „Nowego”. Zapewne zobaczymy również sporo akcji, a widać też, że obraz ma ambicję, aby wspomnianymi dialogami dorównać swoim poprzednikom.

„Psy 3. W imię zasad” – zwiastun

Mam oczywiście wątpliwości, czy produkcja okaże się na tyle dobra, aby sprostać oczekiwaniom. Uważam, że polityka i zmiany, które przyniosła transformacja, nadawały produkcji klimatu, który dzisiaj będzie bardzo trudny do powtórzenia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...