Sieć kin Helios pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Wataha”. Sprawdź, jak zdobyć wejściówki

News/Seriale 25.11.2019
Sieć kin Helios pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Wataha”. Sprawdź, jak zdobyć wejściówki

Sieć kin Helios pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Wataha”. Sprawdź, jak zdobyć wejściówki

3. seria głośnej polskiej produkcji, uznanego serialu HBOWataha”, zbliża się wielkimi krokami. Sieć kin Helios przygotowała gratkę dla fanów – specjalny przedpremierowy pokaz. W dodatku za darmo.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Wataha” powróci na antenę HBO oraz platformę streamingową HBO GO już 6 grudnia br. Osoby, które nie mogą doczekać się premiery, będą mogły zobaczyć premierowy odcinek serialu na wielkim ekranie.

Specjalną akcję szykuje bowiem sieć kin Helios, która oferuje darmowe wejściówki na przedpremierowy pokaz. Ten odbędzie się w wybranych kinach już w najbliższy czwartek, 28 listopada.

Co należy zrobić, aby dostać bezpłatną wejściówkę?

Wystarczy wejść na dedykowaną projektowi stronę Wataha.Helios.pl, zarejestrować się i wybrać kino, do którego chcielibyśmy pójść.

Przypomnijmy też, że podobną możliwość zaoferowano abonentom Cyfrowego Polsatu i sieci komórkowej Plus.

3. sezon serialu, na który składać się będzie sześć odcinków, zapowiada się świetnie. Wszystkie materiały promocyjne wskazują, że czeka nas kolejna dawka mocnych emocji, o których będziemy chcieli dyskutować ze znajomymi. W końcu poprzednie dwie serie okrzyknięto jednymi z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że seria z numerem 3 będzie kontynuować dobrą passę.

Nowe odcinki powstały pod okiem Kasi Adamik i Olgi Chajdas. Scenariusz stworzyli natomiast Piotr Szymanek, Marta Szymanek oraz Katarzyna Tybinka. Twórcy zapowiadają, że w nowym sezonie przekroczą kolejne granice, serwując widzowi niezapomniane wrażenia. Jakie? Tego dowiemy się już w najbliższych dniach.

3. sezon serialu „Wataha” powróci na HBO i HBO GO już 6 grudnia. Specjalne pokazy w kinach Helios odbędą się 28 listopada.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix nie jest świętą krową. Serwisy VOD muszą wspierać kulturę, nawet jeśli abonamenty przez to wzrosną

Gdyby wierzyć przeciwnikom opodatkowywania dużych korporacji, to jutro polskich użytkowników serwisu Netflix czekałaby prawdziwa apokalipsa. Nagle podniesione ceny, ogłoszenie o rezygnacji z dalszej produkcji polskich seriali, a może nawet groźba całkowitego wycofania się z kraju. O dziwo wprowadzony wkrótce podatek od serwisów VOD nie wywołał jednak zapowiadanych reakcji.

Felieton/VOD 30.06.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...