W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego serialu Amazon Prime Video, zatytułowany „Hunters”. To opowieść o grupie „łowców nazistów” pod dowództwem Ala Pacino.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serial opowiada o grupie łowców głów, którzy polują na zwolenników nazistów, pragnących doprowadzić do powstania Czwartej Rzeszy na terenie USA. Jest rok 1977, a nowojorska grupa „Hunters” jest jedyną linią obrony przed zapędami pro-nazistowskich fanatyków.

Hunters - kadr z serialu

Historia, przedstawiona w serialu wygląda zatem na smakowitą mieszankę motywów z różnych dzieł kultury – od „Mężczyzny w wysokim zamku”, rozgrywającym się w alternatywnej rzeczywistości, w której państwa osi wygrały II wojnę światową „Kingsman – tajne służby”, poprzez element inicjacji do tajnego stowarzyszenia, a na europejskim „Iron Sky”, które odkrywało przed nami tajną bazę Nazistów na Księżycu, kończąc.

Wydaje się także, że Amazon poczuł się pewniej po sukcesie obrazoburczego i krwawego serialu „The Boys”, w którym w prześmiewczy sposób ogrywał motywy kina superbohaterskiego i postanowił stworzyć równie pełnokrwistą opowieść.

Producentem nowego serialu jest Jordan Peele, ojciec sukcesu horrorów „Get Out” i „To my”. Na ekranie obok Ala Pacino zobaczymy (m.in) Logana Lermana, Josha Radnora, Jerrikę Hinton, Kate Mulvany, czy Dylana Bakera.

Showrunnerami serialu są zaś David Weil i Nikki Toscano (producentka i scenarzystka „Bates Motel” i „24: Dziedzictwo”). Reżyserem pilota został natomiast Alfonso Gomez-Rejon, który stał wcześniej za kamerą (m.in) 12 odcinków „American Horror Story”, czy ośmiu odcinków „Glee”.

Premiera serialu „Hunters” została zapowiedziana na 2020 rok. Produkcja ma trafić na platformę Amazon Prime Video.

Teksty, które musisz przeczytać:

Serial „The Boys” w 2. sezonie będzie brutalniejszy i bardziej emocjonujący. Powstanie też film „Butcher”

Zeszłoroczny serial „The Boys” z miejsca stał się największym hitem platformy Amazon Prime Video i został uznany za jedno z najlepszych nowych dzieł o superbohaterach. Produkcja już we wrześniu wróci z 2. sezonem, a plany twórców sięgają również w kierunku kolejnej serii i krótkometrażowego filmu „Butcher”. Nowe szczegóły zdradził showrunner Eric Kripke.

News/Seriale 08.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...