W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

News/Film 20.11.2019
W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dostaliśmy nowe materiały promocyjne.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera ostatniej części cyklu „Gwiezdne wojny” przewidziana jest na 19 grudnia. Film w reżyserii J.J Abramsa ma być zwieńczeniem wszystkich dotychczasowych filmów Sagi, a przynajmniej „końcem opowieści o rodzie Skywalkerów”, jak wypowiadali się twórcy w wywiadach na ten temat.

Gwiezdne wojny - Skywalker Odrodzenie - okładki Entertainment Weekly

Wiemy w końcu, że Lucasfilm już pracuje na dwoma trylogiami, osadzonymi w świecie „Gwiezdnych wojen”. Jedna sygnowana jest nazwiskiem Riana Johnsona, twórcy „Ostatniego Jedi”, czy komedii sensacyjnej „Na noże”. Druga, nad którą pracowali twórcy „Gry o tron”. Fakt, że David Benioff i D.B Weiss nie są już związani z projektem, nie oznacza jeszcze, że seria nie powstanie. Nie wiadomo jedynie, w jakim będzie teraz kształcie.

Dodajmy do tego, że władze Disneya rozważają też, czy nie przemontować serialu „The Mandalorian” i nie wypuścić go do kin jako pełnometrażowej produkcji, a zobaczymy, że marka „Gwiezdnych wojen” ma się nadzwyczaj dobrze.

Zanim to wszystko jednak nastąpi, czeka nas jeszcze premiera Epizodu IX epickiej sagi, rozpoczętej przez George’a Lucasa filmem „Gwiezdne wojny” (znanym później jako „Gwiezdne wojny: Epiod IV: Nowa Nadzieja”).

Nowa seria zdjęć, którą zaprezentowano na łamach amerykańskiego magazynu Entertainment Weekly, przedstawia starych oraz nowych bohaterów. Jedną z nowych postaci jest Generał Pryde, w którego wciela się aktor Richard E. Grant. Na innym zdjęciu możemy zobaczyć natomiast Naomi Ackie, czyli ekranową Jannah, nową pomocnicę Finna.  W tym momencie niewiele wiemy o nowych bohaterach, poza tym, że ich pojawienie się na pewno będzie przyczynkiem do dramatycznych scen.

Widzimy też szkolenie Rey, zastęp Szturmowców w śnieżnej scenerii czy Kylo Rena bez maski. Nowe zdjęcia znów niezbyt wiele mówią nam o fabule Epizodu IX, ale rozbudzają ciekawość, przyciągając ciekawą stroną wizualną.

W sieci pojawił się też nowy promocyjny materiał wideo:

Film „Gwiezdne Wojny: Skywalker: Odrodzenie” trafi do polskich kin już 19 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Reżyser „Ostatniego Jedi” nie wie nic o fabule „Skywalker. Odrodzenie”. Disney nie miał żadnej wizji i planu na nową trylogię

Nieco ponad dwa tygodnie zostały do premiery filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Produkcja zamknie nową trylogię wytwórni Disney i jednocześnie całą sagę Skywalkerów. Problem w tym, że ciągle dostajemy dowody na kompletny brak wizji i nieprzygotowanie firmy. Reżyser „Ostatniego Jedi” właśnie zdradził, że nie wie nic o Epizodzie IX.

Opinia/Film 03.12.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...