W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

News/Film 20.11.2019
W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dostaliśmy nowe materiały promocyjne.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera ostatniej części cyklu „Gwiezdne wojny” przewidziana jest na 19 grudnia. Film w reżyserii J.J Abramsa ma być zwieńczeniem wszystkich dotychczasowych filmów Sagi, a przynajmniej „końcem opowieści o rodzie Skywalkerów”, jak wypowiadali się twórcy w wywiadach na ten temat.

Gwiezdne wojny - Skywalker Odrodzenie - okładki Entertainment Weekly

Wiemy w końcu, że Lucasfilm już pracuje na dwoma trylogiami, osadzonymi w świecie „Gwiezdnych wojen”. Jedna sygnowana jest nazwiskiem Riana Johnsona, twórcy „Ostatniego Jedi”, czy komedii sensacyjnej „Na noże”. Druga, nad którą pracowali twórcy „Gry o tron”. Fakt, że David Benioff i D.B Weiss nie są już związani z projektem, nie oznacza jeszcze, że seria nie powstanie. Nie wiadomo jedynie, w jakim będzie teraz kształcie.

Dodajmy do tego, że władze Disneya rozważają też, czy nie przemontować serialu „The Mandalorian” i nie wypuścić go do kin jako pełnometrażowej produkcji, a zobaczymy, że marka „Gwiezdnych wojen” ma się nadzwyczaj dobrze.

Zanim to wszystko jednak nastąpi, czeka nas jeszcze premiera Epizodu IX epickiej sagi, rozpoczętej przez George’a Lucasa filmem „Gwiezdne wojny” (znanym później jako „Gwiezdne wojny: Epiod IV: Nowa Nadzieja”).

Nowa seria zdjęć, którą zaprezentowano na łamach amerykańskiego magazynu Entertainment Weekly, przedstawia starych oraz nowych bohaterów. Jedną z nowych postaci jest Generał Pryde, w którego wciela się aktor Richard E. Grant. Na innym zdjęciu możemy zobaczyć natomiast Naomi Ackie, czyli ekranową Jannah, nową pomocnicę Finna.  W tym momencie niewiele wiemy o nowych bohaterach, poza tym, że ich pojawienie się na pewno będzie przyczynkiem do dramatycznych scen.

Widzimy też szkolenie Rey, zastęp Szturmowców w śnieżnej scenerii czy Kylo Rena bez maski. Nowe zdjęcia znów niezbyt wiele mówią nam o fabule Epizodu IX, ale rozbudzają ciekawość, przyciągając ciekawą stroną wizualną.

W sieci pojawił się też nowy promocyjny materiał wideo:

Film „Gwiezdne Wojny: Skywalker: Odrodzenie” trafi do polskich kin już 19 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nostalgiczne sequele zalewają kina i ten trend zawitał również do Polski. Twórcy tych filmów nie rozumieją jednej ważnej rzeczy

Hollywood osiągnęło mistrzostwo w wykorzystywaniu nostalgii, aby sięgać do naszych portfeli. Co chwilę swoją premierę mają wariacje na temat hitów sprzed lat, ich rebooty, remaki czy spin-offy. Najsilniejszym ciosem poniżej pasa są jednak suquele ukazujące się co najmniej dekadę po premierze poprzedniej części. I ten trend pojawił się również w Polsce.

Felieton/Film 27.01.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “W filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zobaczymy kilku nowych bohaterów. Potwierdzają to zdjęcia z planu”

  1. ja to sie zawsze jaram jak wychodza nowe gwiezde wojny, na kazdej bylem chyba w kinie nawet jak wszyscy mowili, ze slaba czesc itp. ide do cinema city na 4dx, wiec mysle ze tym bardziej bedzie sztos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...