Nowy sezon uznanego serialu science-fiction „The Expanse” zadebiutuje na platformie streamingowej Amazon Prime Video już 13 grudnia. Właśnie pojawiła się nowa zapowiedź kolejnych odcinków oraz streszczenie najważniejszych wydarzeń trzech pierwszych serii. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„The Expanse” to serial science-fiction opowiadający o misji kolonizacji kosmosu oraz próbach rozwikłania tajemnicy szczególej substancji, zwanej protomolekułą, która zdaje się mieć wpływ na życie w naszym Układzie Słonecznym.

Serial był oryginalnie emitowany przez amerykańską stację telewizyjną SyFy. Ta jednak skasowała produkcję po trzech sezonach. Nowe odcinki produkowane są już bezpośrednio dla Amazona, który odkupił do niej prawa. Platforma Prime Video jest tak pewna sukcesu serialu, że już ogłoszono, że „The Expanse” zostało wznowione także na serię nr 5.

Nowe odcinki będą bazować na 4. powieści z cyklu autorstwa Jamesa S.A. Coreya (a raczej dwóch twórców, występujących pod tym pseudonimem artystycznym – Daniela Abrahama i Tya Francka), „Cibola Burn”. Główną osią konfliktu książki, jak i 4. sezonu będzie więc walka o kolonizację nowej planety Illus.

Serial zadebiutował w 2015 roku, dlatego teraz Amazon stawia nie tylko na promocję nowego sezonu, ale przypomina też, że w bibliotece serwisu znajdują się trzy pierwsze serie głośnego tytułu. Wraz z nowym zwiastunem wypuszczono także specjalne video streszczające najważniejsze wydarzenia serii nr 1-3.

Materiał, którego narratorem jest reżyser, scenarzysta i producent Kevin Smith przybliża akcję pierwszych sezonów, aby przygotować nowych i starych widzów na nowe wrażenia.

Serial powstaje pod okiem jednych z najbardziej inteligentnych twórców, jacy istnieją, więc naturalnym było, że zatrudniono kogoś nie tak inteligentnego jak oni, żeby wyjaśnił wam prostymi słowami, o co w tym wszystkim chodzi – zaczyna Smith.

4. sezon serialu „The Expanse” pojawi się na platformie Amazon Prime Video już 13 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...