Tak, to już piątek. Możecie leżeć na kanapie i oglądać Netfliksa. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć po pracy

News/VOD 15.11.2019
Tak, to już piątek. Możecie leżeć na kanapie i oglądać Netfliksa. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć po pracy

Tak, to już piątek. Możecie leżeć na kanapie i oglądać Netfliksa. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć po pracy

W końcu! Na horyzoncie weekend – po powrocie do domu z pracy możemy oddać się słodkiemu nicnierobieniu. Albo włączyć jakiś nowy serial czy film na Netfliksie. Sprawdźcie, co warto zobaczyć z dzisiejszych premier serwisu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wśród nowości platformy znajdziemy animację, program o zabawkach, które stworzyły świat takim, jakim go znamy oraz thriller z Alicią Vikander. Podpowiadamy, co obejrzeć.

Piątek na Netflix Polska. Co obejrzeć po pracy?

The Toys That Made Us: Sezon 3

3. seria programu „The Toys That Made Us” wjeżdża dziś na Netfliksa. To dzięki produkcji możemy poznać twórców zabawek, które podbiły nasz świat. Co stoi za sukcesem Barbie, dlaczego „Gwiezdne wojny” tak dobrze się sprzedają, a LEGO cieszą się tak ogromną popularnością? Odcinki produkcji „The Toys That Made Us” odpowiedzą na takie pytania i wprowadzą nas w magiczny świat dziecięcych zabawek, który roi się od kolekcjonerów i za którym stoją wielkie biznesy oraz ogromne pieniądze.

Klaus

Pozostajemy w temacie zabawek. Netflix stworzył nową animację z myślą o rodzinach, które wspólnie spędzają czas przed telewizorem. „Klaus” to opowieść o samotnym twórcy zabawek i samolubnym listonoszu. Obaj panowie trafiają na siebie i nawiązują niezwykłą przyjaźń, która da radość nie tylko im, ale i mieszkańcom ich miasteczka. Ciepła, familijna historia.

Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi

Nowość od Netfliksa z Alicią Vikander w roli głównej. Akcja produkcji rozgrywa się w latach 80., w Tokio. Aktorka wciela się w postać wybitnej specjalistki, która wyjechała ze swojego kraju, aby pracować w Japonii. Tam zostaje oskarżona o udział w morderstwie swojej przyjaciółki. To początek niebezpiecznej gry i próby poznania prawdy.

Pełna lista piątkowych nowości na Netfliksie:

 • Na spacerniaku: Część 2
 • Mam swój zespół: Nasty Cherry
 • El Club
 • The Toys That Made Us: Sezon 3
 • Areszt domowy
 • Klaus
 • Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
 • GO! Niezapomniana impreza
 • Mała Lama: Sezon 2
 • Suburbicon
 • Piła: Dziedzictwo
 • Nic do stracenia (część 2)

Teksty, które musisz przeczytać:

„The Confession Killer” to najlepszy serial dokumentalny Netfliksa o seryjnym mordercy. Tej historii nie dało się zmyślić

Netflix od czasu hitowego „Making a Murderer” stara się zachowywać stały dopływ produkcji dokumentalnych poświęconych słynnym sprawom kryminalnym. Nowy miniserial „The Confession Killer” opowiada historię seryjnego mordercy, którego nie było, a mimo to na jego punkcie oszalała cała Ameryka. Czy warto obejrzeć produkcję?

Recenzja/Seriale 09.12.2019

Dołącz do dyskusji (3)

9 odpowiedzi na “Tak, to już piątek. Możecie leżeć na kanapie i oglądać Netfliksa. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć po pracy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...