Krzysztof Gonciarz zamyka codziennego vloga filmem pożegnalnym. Jego fani na pocieszenie dostaną nową książkę

News/YouTube 14.11.2019
Krzysztof Gonciarz zamyka codziennego vloga filmem pożegnalnym. Jego fani na pocieszenie dostaną nową książkę

Krzysztof Gonciarz zamyka codziennego vloga filmem pożegnalnym. Jego fani na pocieszenie dostaną nową książkę

Krzysztof Gonciarz w najnowszym odcinku swojego daily vloga ogłosił oficjalne zakończenie tej formuły na swoim kanale YouTube. Film pożegnalny wspomina tegoroczne projekty popularnego youtubera i zapowiada ostatni projekt robiony w ramach vloga. Będzie nim zupełnie nowy wywiad rzeka z Gonciarzem.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Polski YouTube ma swoje niepodważalne gwiazdy, a jedną z nich zdecydowanie jest Krzysztof Gonciarz. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy youtuber mógł się pochwalić licznymi projektami. Stworzył wystawę Tokio 24 inspirowaną estetyką rodem z „Blade Runnera”, wydał własną płytę muzyczną, a także podróżował po całym świecie. Relacje z tych i innych wydarzeń publikował w ramach codziennych filmików na swoim kanale. Dobiegł jednak kres takiej formuły.

Daily vlog Gonciarza zamknął się na opublikowanym w dniu dzisiejszym 804. odcinku. Youtuber ogłosił tę decyzję w specjalnym, trwającym ponad 12 minut filmie pożegnalnym. W materiale wideo Gonciarz przypomniał swoje najciekawsze dokonania z ostatniego roku, a także wyjaśnił powody zamknięcia daily vloga. Decyzja ta zapadła w wyniku pewnego zmęczenia materiału oraz chęci podjęcia nowych wyzwań.

YouTuber zdradził, że ostatnim projektem w ramach daily vloga będzie książka „Krzysztof Gonciarz – Rozum i godność człowieka” stworzona wraz z Bartłomiejem Przybyszewskim.

Książka będzie poświęcona przemyśleniom Gonciarza na temat branży youtube’owej i swojej własnej przeszłości. Fakt, że dziennikarz przeprowadził wywiad-rzekę z popularnym publicystą i vlogerem nie jest tajemnicą dla najbardziej zagorzałych wielbicieli Gonciarza, ale do tej pory nie wiadomo było, kiedy pozycja trafi do sprzedaży

Wywiad-rzeka ukaże się w ramach self-publishingu, a na okładce fani youtubera znajdą często wykorzystywany przez niego emotikon tzw. Lenny face. „Krzysztof Gonciarz – Rozum i godność człowieka” będzie kosztować 39,90 zł i zadebiutuje 13 grudnia. Już w tej chwili można ją jednak zamawiać w ramach przedsprzedaży na stronie rigcz.co. Wywiad liczy 340 stron, na które składa się siedem rozdziału dotyczących tematów zawodowych i osobistych. To nie pierwsza książka współtworzona przez Gonciarza. Na swoim koncie ma również takie pozycje jak: „Webshows: Sekrety wideo w internecie”, „U Mad? The Internet’s Guide to Idiots” czy „Wybuchające beczki – zrozumieć gry wideo”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...