Billie Eilish dostała wszystko, czego chciała. A teraz w sieci zadebiutował jej nowy numer

News/Muzyka 14.11.2019
Billie Eilish dostała wszystko, czego chciała. A teraz w sieci zadebiutował jej nowy numer

Billie Eilish dostała wszystko, czego chciała. A teraz w sieci zadebiutował jej nowy numer

Ten rok należy do Billie Eilish. 17-letnia artystka zawojowała światowe listy przebojów hitem Bad Guy, a jej debiutancki krążek, „When We Fall Asleep, Where Do We Go?” znalazł się na topowych miejscach sprzedaży w wielu krajach. Piosenkarka zaprezentowała nowy materiał. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Utwór Everything I Wanted trafił niedawno do serwisów streamingowych na całym świecie. Spokojna ballada opowiada o relacji artystki ze starszym bratem Finneasem O’Connellem, który nie tylko wspierał jej działania artystyczne od samego początku, ale jest także producentem wykonawczym jej albumu. Nowy utwór opowiada zatem o tym, że:

Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć – powiedziała o utworze piosenkarka.

W ostatnich miesiąch utwory z płyty „When We Fall Asleep, Where Do We Go?” pojawiły się w bardzo wielu dziełach kultury. Przede wszystkim tych skupionych na życiu nastolatków. Pstrokata „Euforia” od HBO, intrygująca „Dickinson” od Apple TV+, niemiecki serial „Fala” od Netfliksa, czwarty sezon serii „Veronica Mars” od Hulu czy horror „Brightburn” w reżyserii Davida Yarovesky’ego to tylko kilka z produkcji, które w ścieżce dźwiękowej zawierają piosenki młodej artystki.

Niezły wynik, jak na album, który oficjalnie został wydany w marcu.

Można wręcz powiedzieć, że zaledwie 17-letnia Billie Eilish powoli wyrasta na prawdziwy głos młodego pokolenia.

Artystka obecnie podróżuje po świecie. Zawita także do Europy. Niestety Polska nie znalazła się na liście krajów, które piosenkarka odwiedzi podczas najbliższych miesięcy. Kto jednak wie? Może uda się ją ściągnąć na Opener Festival, jak chciałoby wielu fanów?

Na razie artystka rozdaje bilety na swoje wyprzedane koncerty w mediach społecznościowych. Promuje w ten sposób dobre praktyki recyklingu.

*Zdjęcie główne pochodzi z oficalnego fanpage’a artystki na Facebooku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Internet w czerni, a na Spotify cisza. Trwa akcja Blackout Tuesday

Dziś sieć zdominował kolor czarny — internauci, począwszy od gwiazd wielkiego formatu, a skończywszy na „zwykłych” użytkownikach mediów społecznościowych, zasypali sieć czarnymi kwadratami opatrzonymi hasztagami #BlackoutTuesday lub #TheShowMustBePaused. Część z nich wystosowała również oświadczenia w sprawie zamieszek w USA. 

Artykuł/Trendy 02.06.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...