Tak wyglądałby zwiastun „Wiedźmina” od Netfliksa, gdyby główną rolę zagrał Tomasz Karolak

News/Seriale 08.11.2019
Tak wyglądałby zwiastun „Wiedźmina” od Netfliksa, gdyby główną rolę zagrał Tomasz Karolak

Tak wyglądałby zwiastun „Wiedźmina” od Netfliksa, gdyby główną rolę zagrał Tomasz Karolak

W sieci pojawił się zwiastun „Wiedźmina”, w którym… zabójcę potworów portretuje Tomasz Karolak. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Przeżyjmy to jeszcze raz. Gdy tylko Netflix ogłosił, że zajmie się ekranizacją „Wiedźmina”, to rozpoczęła się giełda nazwisk. Typowano, kto może wcielić się w bohatera sagi Andrzeja Sapkowskiego. Te poważniejsze przewidywania wskazywały na przykład Madsa Mikkelsena, czasem nieśmiało pojawiał się Henry Cavill, ale z wątpliwościami, czy Netflix zdecyduje się wydać duże pieniądze na tak rozpoznawalnego aktora.

Poważne rozważania odłóżmy jednak na bok, bo od dawna wiadomo, kto został wiedźminem Geraltem w adaptacji czerwonego serwisu VOD.

W tym czasie najgęściej pojawiające się żarty dotyczyły angażu dwóch aktorów. Pierwszym był rzecz jasna Michał Żebrowski, który słynnego zabójcę potworów grał w filmie i serialu, który powstał na podstawie tego pierwszego. Doceńmy również, że sam aktor podchodził do całej sprawy z dość dowcipnym dystansem.

Drugim typem był oczywiście Tomasz Karolak, który chociaż do roli Wiedźmina nie nadaje się wcale, tak jego wyjątkowo częsta obecność w polskim kinie rozrywkowym i szczera, uśmiechnięta najczęściej twarz sprawiły, iż w oczach wielu internautów stał się on wyborem numer 1. Ile w tym sympatycznych żartów, a ile złośliwości, trudno jest już powiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że wstawienie sympatycznego tatusia z serialu „Rodzinka.pl” do produkcji o znienawidzonym i odtrąconym zabójcy potworów było przewrotnie zabawne. I, zdaniem niektórych, ciągle jest.

Kilka dni temu w Sieci pojawiła się przeróbka 2. zwiastuna serialu „The Witcher”.

To właśnie w niej możemy zobaczyć, jak wyglądałby – i brzmiał! – Tomasz Karolak, gdyby Netflix nie zainwestował swoich pieniędzy w Cavilla. I cóż, Netfliksie, zobacz to i sprawdź, co straciłeś.

Serial „Wiedźmin” pojawi się w serwisie Netflix już 20 grudnia 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Henry Cavill negocjuje powrót do roli Supermana. Ale nie bójcie się, nie wróży to źle „Wiedźminowi”

Henry Cavill nie może ostatnio narzekać na brak popularności i niedobór ciekawych postaci. Aktor przygotowuje się do 2. sezonu „Wiedźmina”, wkrótce zobaczymy go w roli Sherlocka Holmesa, a jest też coraz bliższy powrotu do grania Człowieka ze Stali. Bohater z „Batman v Superman” i „Ligi Sprawiedliwości” ma szansę pojawić się w nadchodzących filmach DC.

News/Film 28.05.2020

Dołącz do dyskusji (3)

285 odpowiedzi na “Tak wyglądałby zwiastun „Wiedźmina” od Netfliksa, gdyby główną rolę zagrał Tomasz Karolak”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...