To już piątek! Co obejrzeć na Netfliksie po pracy?

News/VOD 08.11.2019
To już piątek! Co obejrzeć na Netfliksie po pracy?

To już piątek! Co obejrzeć na Netfliksie po pracy?

Tak, tak! To już piątek. A co więcej, przed nami długi weekend. Netflix przygotował piątkowe nowości. I choć w tym tygodniu nie ma ich dużo, to mamy do obejrzenia przynajmniej dwie mocne pozycje.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Dzisiaj w ofercie Netfliksa znalazły się cztery nowości. Dwie najciekawsze to oryginalny film platformy, „W śnieżną noc”, powstały na podstawie książki m.in. Johna Greena dla młodzieży, oraz „Kto zje zielone jajka sadzone?”, animacja na podstawie twórczości mistrza literatury dziecięcej, Dr. Seussa.

Co warto obejrzeć po pracy na Netfliksie?

W śnieżną noc

Netflix Original dla młodzieży. „W śnieżną noc” to jeden film i kilka historii w nim zamkniętych, które wzajemnie się przenikają. Produkcja została oparta o książkę Johna Greena, Maureen Johnson i Lauren Myracle. Amerykańscy pisarz i pisarki przyglądają się rodzącym się uczuciom u nastolatków, a wszystko to spowija zimowa aura. Nie zabraknie tu dowcipnych scen, ale i poważnych tematów. Z niezwykłą wrażliwością i uwagą traktują młodych ludzi wchodzących w dorosłość, którzy przeżywają swoje pierwsze miłości, pocałunki oraz szukają własnej tożsamości i akceptacji u innych.

Kto zje zielone jajka sadzone?

Kłopoty, szalona przygoda i… zielone jajka sadzone? „Kto zje zielone jajka sadzone”? to animacja autorska Netfliksa, dla której inspiracją była proza amerykańskiego pisarza dla dzieci, Dr. Seussa. W produkcji usłyszymy masę gwiazd. Głosu bohaterom użyczyli m.in. Michael Douglas (Guy), Adama DeVine (Sam), Diane Keaton (Michellee), Ilana Glazer (Eb), Eddie Izzard (Snerz), Tracy Morgan (Fox), Keegan-Michael Key (narrator), Daveed Diggs (Mouse), Jeffrey Wright (McWinkle) i Jillian Bell (Gluntz).

Piątkowe nowości na Netflix Polska – pełna lista:

  • Busted!: Sezon 2
  • Kto zje zielone jajka sadzone?
  • Paradise Beach
  • W śnieżną noc

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

13 odpowiedzi na “To już piątek! Co obejrzeć na Netfliksie po pracy?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...