„The Batman” nabiera kształtów. Pojawiły się plotki o tym, kto wcieli się w Pingwina i lokaja Alfreda

News/Film 06.11.2019
„The Batman” nabiera kształtów. Pojawiły się plotki o tym, kto wcieli się w Pingwina i lokaja Alfreda

„The Batman” nabiera kształtów. Pojawiły się plotki o tym, kto wcieli się w Pingwina i lokaja Alfreda

The Batman” Matta Reevesa zobaczymy na ekranach kin dopiero w lipcu 2021 roku, ale niemal codziennie pojawiają się nowe informacje dotyczące tego głośnego projektu. Z każdą kolejną coraz bardziej nie mogę doczekać się tego filmu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Najnowsze doniesienia dotyczą bohatera zwanego Pingwinem. Po tym, jak ogłoszono, że nie zobaczymy tej roli Jonah Hilla, pojawiły się plotki o angażu Colina Farrell. Ten – wedle zagranicznych serwisów – negocjuje właśnie udział w projekcie Matta Reevesa.

Pingwin w filmowej formie kojarzy się najmocniej z kreacją Danny’ego DeVito w filmie „Powrót Batmana” Tima Burtona z 1992 roku. Aktor całkowicie zawładnął ekranem, silnie zaznaczając swoją obecność.

Jego Pingwin był odrażający, przerażający i wywołujący skrajne emocje. Czy Farrellowi uda się przyćmić swojego starszego kolegę? Jestem bardzo ciekawy, w jaki nowy pomysł mają na tę postać twórcy „The Batman”.

Powrót Batmana - kadr z filmu

Ale to nie całe zamieszanie wokół „The Batman”. Andy Serkis brany jest pod uwagę do roli Alfreda Pennywortha, przyjaciela i lokaja Bruce’a Wayne’a.

Serkis współpracował już wielokrotnie z Reevesem na planie serii „Planeta Małp”. W niedawnej rozmowie z portalem JoBlo aktor powiedział:

Poszedłbym na skraj artystycznego świata dla Matta Reevesa. Uważam go za jednego z najbardziej błyskotliwych reżyserów. Z chęcią pracowałbym nad dowolnym jego projektem.

Warto dodać także, że Robert Pattinson rozpoczął treningi sztuk walki w ramach przygotowań do roli. Aktor ćwiczy pod okiem Rigana Machado, mistrza dżu-dżitsu, który przygotowywał Keanu Reevesa do roli „Johna Wicka”.

Czarna Pantera - kadr z filmu

„The Batman” nabiera prawdziwych kształtów. Zoe Kravitz będzie Catwoman, Paul Dano Człowiekiem-Zagadką, a Jeffrey Wright Komisarzem Gordonem. Obsada projektu robi wrażenie.

Efekt prac poznamy, gdy „The Batman” Matta Reevesa trafi do kin. Światowa premiera zaplanowana jest na 21 lipca 2021 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “„The Batman” nabiera kształtów. Pojawiły się plotki o tym, kto wcieli się w Pingwina i lokaja Alfreda”

  1. Serkis mi totalnie nie pasuje na lokaja. Pattison? Dajcie spokój. Sądzę, ze Batman Nolana jeszcze dlugo bedzie najlepszym batmanem

  2. Co do Colina pewny nie jestem chyba że będzie Oswald w wersji Ziemia 1 lub Ignatius / Pingwin Cesarski :)
    Alfred w stylu Ziemia 1 czyli twardy wojak po przejściach to tak

    a nie mięczak który każe Bruceowi ratować jakiegoś psychola mordercę mówiąc że on tak nie postępuje że nie jest sobą :)
    Jakby Andy nie miał czasu to jest Janusz Korwin Mikke :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...