Kolejna filmowa adaptacja powieści Louisy May Alcott już w drodze. Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź filmu „Małe kobietki”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie jest to co prawda zwiastun, ten pojawił się w sieci już jakiś czas temu. Tym razem twórcy podkręcają zainteresowanie filmem za pomocą klipu, w którym wystąpili Saoirse Ronan oraz Timothee Chalamet (aktor wystąpił niedawno w filmie „Król” platformy Netflix). Bohaterowie tańczą, jakby nikt na nich nie patrzył.

Małe kobietki – zapowiedź:

„Małe kobietki” to już ósma filmowa ekranizacja powieści Alcott. W zeszłym roku miał także premierę miniserial BBC bazujący na historii amerykańskiej autorki. Powieść została wydana po raz pierwszy w 1868 roku. Fabuła skupia się na historii czterech sióstr, które wkraczają w dorosłe życie.

Reżyserką najnowszej filmowej adaptacji „Małych kobietek” jest Greta Gerwig. Jest ona także autorką scenariusza. W filmie, oprócz Ronan i Chalameta, wystąpią również m.in. Laura Dern, Emma Watson, Florence Pugh i Meryl Streep.

Polska premiera filmu „Małe kobietki” zaplanowana jest na 10 stycznia 2020 roku.

Amerykańska premiera odbędzie się w Święta.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...