„Wiedźmin” Netfliksa ma mieć 7 sezonów? Showrunnerka serialu ma bardzo rozległe plany

News/Seriale 02.11.2019
„Wiedźmin” Netfliksa ma mieć 7 sezonów? Showrunnerka serialu ma bardzo rozległe plany

„Wiedźmin” Netfliksa ma mieć 7 sezonów? Showrunnerka serialu ma bardzo rozległe plany

Showrunnerka serialu „Wiedźmin”, Lauren S. Hissrich, w jednym z niedawnych wywiadów zasugerowała, że produkcja może mieć aż 7 sezonów.

Lauren S. Hissrich udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu SFX. Opowiedziała w nim o swoich planach dotyczących serii „Wiedźmin” produkowanej przez platformę Netflix. Showrunnerka serialu powiedziała:

Rozłożyłam historię na siedem sezonów. Teraz chodzi tylko o to, jak stworzyć opowieść, która naprawdę przyciągnie odbiorców na lata? Najgorsze, co moglibyśmy zrobić, to włożyć całą naszą energię w pierwszy sezon i nie myśleć o tym, jak mogą rozwinąć się te postacie.

Materiału źródłowego nie brakuje, więc historia stworzona przez Andrzeja Sapkowskiego rzeczywiście mogłaby zostać poprowadzona przez kilka sezonów serialu. Póki co nie potwierdzono jeszcze, czy platforma Netflix zamówi 2. sezon produkcji. Według nieoficjalnych źródeł jest to bardziej niż prawdopodobne.

Wiedźmin – główny zwiastun:

Serial „Wiedźmin” otrzymał kilka dni temu główny zwiastun. Znamy już też datę premiery.

„Wiedźmin” trafi na platformę Netflix 20 grudnia br.

Teksty, które musisz przeczytać:

Lauren Hissrich zdradziła nowe informacje na temat relacji Geralta i Ciri. W 2. sezonie zobaczymy to, co w książkach pominięto

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zdjęcia do 2. sezonu serialu „Wiedźmin” rozciągnęły się w czasie. Daje to jednak więcej możliwości showrunnerce Lauren S. Hissrich i reszcie scenarzystów na dopracowanie fabuły serialu. Ważnym elementem nowych odcinków będzie relacja Geralta i Ciri, o której Hissrich nie omieszkała właśnie więcej opowiedzieć.

News/Seriale 09.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...