Gęsto i intensywnie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Top/Muzyka 02.11.2019
Gęsto i intensywnie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Gęsto i intensywnie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Dziś będzie krótko, ale intensywnie. Sprawdzam najciekawsze nowości muzyczne mijającego tygodnia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Michael Kiwanuka – Kiwanuka

Na 3. albumie studyjnym brytyjskiego muzyka, następcy świetnego „Love & Hate”, wybrzmiewają podobne wpływy muzyczne, co na poprzednim krążku. Jest tu soul, sporo muzyki rockowej rodem z lat 60. czy 70., jest też miejsce na soul. Kiwanuka umiejętnie korzysta z tych wszystkich źródeł, budując na tej podstawie zestaw solidnych, melodyjnych kompozycji.

Earl Sweatshirt – Feet of Clay

Najnowsza EP-ka (następca albumu „Some Rap Songs” z zeszłego roku) rapera i producenta z Los Angeles. Thebe Neruda Kgositsile, bo tak naprawdę nazywa się raper, promował nowe wydawnictwo m.in. nakręconym na Hawajach klipem do numeru East.

William Doyle – Your Wilderness Revisited

Brytyjski muzyk William Doyle znany był wcześniej jako East India Youth. Pod tym pseudonimem wydał 2 albumy studyjne. W 2016 roku postanowił zrobić przerwę i porzucić swój pseudonim. „Your Wilderness Revisited” to jego pierwsze długogrające wydawnictwo pod własnym nazwiskiem. Jak może sugerować sam tytuł, to próba rozprawienia się z dotychczasową twórczością i podejściem do muzyki. „Your Wilderness Revisited” to chyba najbardziej przemyślane i dojrzałe dzieło w dotychczasowej dyskografii Doyle’a.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Gęsto i intensywnie. Najciekawsze premiery muzyczne tygodnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...