Netflix przygotował w listopadzie wiele godnych uwagi premier i powracających seriali. Jedną z najbardziej obiecujących kontynuacji jest debiutujący na początku miesiąca „The End of the Fucking World 2”. Nowy sezon produkcji właśnie doczekał się zwiastuna. Co zostało na nim pokazane?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jednym z powodów popularności serwisów VOD jest fakt, że często decydują się wesprzeć projekty, które w klasycznej telewizji nigdy nie miałyby szans na realizację. Wbrew obiegowej opinii nie dotyczy to jednak „The End of the F***ing World”. Brytyjska produkcja zadebiutowała bowiem pierwotnie na Channel 4, a Netflix zajął się jedynie jej międzynarodową dystrybucją. Nie zmienia to jednak faktu, że szefowie platformy słusznie zdecydowali się na inwestycję w adaptację komiksu Charlesa Forsmana.

Zwariowana opowieść o 17-letnim Jamesie, który uważa się za psychopatę oraz jego nowej towarzyszce, Alyssie doczekała się niezwykle pozytywnych recenzji. Szczególne pochwały zebrała obsada serialu (zwłaszcza Alex Lawther i Jessica Barden), ale pozytywne słowa kierowano także w kierunku scenarzystów. Atmosfera i styl „The End of the F***ing World” były nie do podrobienia, dlatego kontynuacja wydawała się tylko kwestią czasu. Prace nad 2. sezonem rozpoczęto w marcu 2019 roku, a końcowy efekt poznamy już na dniach.

Zwiastun „The End of the Fucking World 2” składa się z samych obrazów i podłożonego pod nie coveru White Wedding.

Udostępniony trailer nie daje jednoznacznej odpowiedzi w związku otwartym zakończeniem 1. sezonu i niepewnym losem Jamesa. Czy główny bohater poniósł śmierć w wyniku odniesionych ran, a może właśnie oczekuje na wyrok w więzieniu? Nie sposób w tej chwili na to odpowiedzieć. Co nie oznacza, że materiał wideo nie zawiera kilku ciekawych scen.

Przez większość zwiastuna widzimy Alyssę ubraną w suknię ślubną, a jednocześnie jakby wyrwaną z otoczenia i wykazującą symptomy depresji. Czy to jej reakcja na los ukochanego? A może ta ceremonia została przygotowana właśnie dla nich? I kim dokładnie jest pojawiająca się w trailerze Bonnie grana przez Naomi Ackie? Według przedpremierowych zapowiedzi jej bohaterka podobnie jak Alyssa w 1. serii będzie outsiderką z trudną przeszłością, co połączy obie dziewczyny. Dokładną naturę ich relacji poznamy jednak dopiero w następnym tygodniu.

Nowy sezon „The End of the F***ing World” zadebiutuje 5 listopada. Serial można oglądać na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Proceder” o Tomaszu Chadzie trafi na platformę Netflix już w marcu

Inwazja polskiego kina na platformę streamingową Netflix trwa w najlepsze. Od jakiegoś czasu do zasobów polskiej, a często i światowej biblioteki giganta VOD trafia coraz więcej polskich produkcji. Teraz, w zaledwie kilka miesięcy od swojej kinowej premiery, film „Proceder” również pojawi się w przepastnych zbiorach serwisu.

News/Film 25.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...