To koniec tej wielkiej historii. Disney dostarczył nam finałowy zwiastun ostatniego filmu, który opowiada o rodzie Skywalkerów. „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” – jest już zwiastun.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie powiem może, że to dzień, na który wszyscy czekali, bo po pierwsze „znam proporcje”, a po drugie doskonale zdaję sobie sprawę, że fani tej jednej z najważniejszych opowieści w historii kina są podzieleni. Odkąd Myszka Miki położyła pluszową łapę na marce „Gwiezdne wojny”, to wpadki, kontrowersje i – podkreślmy to – nieudane filmy zdarzają się na tyle często, że trudno jest o nowym otwarciu mówić inaczej, niż jak o zmarnowanej szansie.

Nie zmienia to jednak faktu, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie nie tylko głośnym, ale też ważnym obrazem.

Zaprezentowany dzisiaj w nocy zwiastun to jedna z ostatnich zapowiedzi ostatniego filmu o rodzie Skywalkerów – przynajmniej wedle ostatnich doniesień. Disney prawdopodobnie da nam trochę odpocząć od kolejnych filmów i mam szczerą nadzieję, że tak naprawdę będzie.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” – zwiastun

Sam niedługi materiał filmowy co prawda nie mówi nam przesadnie dużo o tym, czego byśmy o filmie już nie wiedzieli. Jest nastrojowo, ale niezbyt emocjonująco. Potwierdziło się również, iż będzie to jeden z najdłuższych filmów sagi. Co prawda polskie kina podają, że będzie on trwał 150 minut, ale te amerykańskie informują, iż czas trwania wyniesie 155 minut. Jest to podobny czas trwania do „Ostatniego Jedi”, który trwał 152 minuty.

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już 19 grudnia 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

10 odpowiedzi na “Nareszcie dostaliśmy zwiastun. „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie naprawdę długi”

  1. Znowu sceny z poprzednich odcinków … Chyba kupując licencję od Lucas Films Disney miał zakaz używania nowych scen. Tylko przeorganizowane z istniejących.
    Tu woda zamiast lawy, poprzednio sól zamiast śniegu… itd itd. Chała. A jeszcze w to wmieszali ganianie się po dżungli w stylu Lary Croft. Japier…

  2. 2,5h to ten “na prawdę długi” film? Każdy nierozszerzony władca był dłuższy. Trójka nawet prawie h dłuższa, a przecież były także wersje rozszerzone. Sporo było dłuższych filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...