Do sprzedaży trafiły bilety na pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

News/Film 22.10.2019
Do sprzedaży trafiły bilety na  pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Do sprzedaży trafiły bilety na pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już w grudniu. Do sprzedaży trafiły pierwsze bilety na seanse.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Dziś w nocy zadebiutował finałowy zwiastun produkcji. W sprzedaży zaczęły też pojawiać się bilety na pierwsze seanse.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie zakończeniem trylogii i historii rodu Skywalkerów. Akcja filmu rozpocznie się rok po fabule znanej z obrazu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Wiadomo już, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie jednym z najdłuższych filmów w historii sagi – według zagranicznych źródeł ma trwać 155 minut.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” – zwiastun

Sieć Cinema City uruchomiła już sprzedaż biletów na film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Pierwsze seanse zaplanowane są na 18 grudnia. Cinema City docelowo oferować będzie seanse w formatach 2D, 3D, 4DX 3D oraz w opcjach z dubbingiem i napisami. Sieć Multikino nie uruchomiła jeszcze przedsprzedaży biletów, ale zapewne wydarzy się to jeszcze dziś.

Premiera „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” nie oznacza końca przygód z sagą Star Wars. Na 12 listopada zaplanowana jest premiera serialu „The Mandalorian”. Produkcja pojawi się na debiutującej platformie Disney+ wśród ponad 600 innych tytułów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serwis VOD Disneya pojawi się w Polsce. Być może dopiero w 2021 roku.

Polska premiera „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już 19 grudnia 2019 roku.

[AKTUALIZACJA]

Sieć Multikino również uruchomiła przedsprzedaż biletów na seanse filmu. Film obejrzycie w kinach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Tychach czy Szczecinie. Szczegóły znajdziecie na stronie Multikina.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

21 odpowiedzi na “Do sprzedaży trafiły bilety na pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie””

  1. Kupować, kupować bo później może zabraknąć! Ja już zakupiłem sobie bilety na 18, 19 i 20 grudnia, po 3 w rzędzie, bo nie lubię siedzieć obok kogoś.

  2. Jest politycznie prawie poprawnie. Jest czarny koleś, biała baba i biały koleś. Brakuje dwóch pedałów trzymających się za ręce i dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...