Po serii teaserów Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Fabuła produkcji opiera się na prozie Wojciecha Chmielarza.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiera serialu „Żmijowisko” zaplanowana jest na 3 listopada. Produkcja opowiada o rodzinie, która próbuje pozbierać się po wielkiej tragedii – zaginięciu młodej dziewczyny, córki Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Akcja serialu toczy się w urokliwym, jednocześnie niepokojącym miejscu, które zdaje się być idealnym tłem dla tajemnic i niedopowiedzeń. Byliśmy zresztą niedawno na planie produkcji.

Nikt nie wie, co stało się z dziewczyną, a jej zaginięcie wydaje się nieprawdopodobne – przecież w tak spokojnej okolicy nie mogło się zdarzyć nic złego. Tu wszyscy bardzo dobrze siebie znają. – pisała o miejscu akcji i fabule Asia Tracewicz.

„Żmijowisko” – oficjalny zwiastun:

W serialu zagrali m.in. Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Paweł Domagała, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł, Lidia Sadowa, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski (pracował m.in. przy filmie „Bogowie” i serialu „Belfer”). Scenariusz pod okiem Wojciecha Chmielarza napisała Dana Łukasińska.

Premiera serialu „Żmijowisko” już 3 listopada o 21:30 na Canal+.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wojciech Chmielarz ogłosił, że „Prosta sprawa” stała się serialem audio. Odcinki za darmo do odsłuchania w aplikacji Audioteki

Pandemia koronawirusa wyjątkowo mocno uderzyła w polskich artystów. Nie oznacza to jednak, że wszyscy oddali się grupowej żałobie. Nie brakuje twórców, którzy wykorzystują przymusową kwaratannę do pracy dla fanów. Wśród takich projektów jest również „Prosta sprawa” Wojciecha Chmielarza, która właśnie zamieniła się w serial audio.

News/Książki 23.03.2020

Dołącz do dyskusji (2)

8 odpowiedzi na “Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...