„Matrix 4” pojawi się w kinach dopiero za kilka lat, ale obsada już budzi emocje. Wiemy, kto do niej dołączy

News/Film 16.10.2019
„Matrix 4” pojawi się w kinach dopiero za kilka lat, ale obsada już budzi emocje. Wiemy, kto do niej dołączy

„Matrix 4” pojawi się w kinach dopiero za kilka lat, ale obsada już budzi emocje. Wiemy, kto do niej dołączy

Film „Matrix 4” trafi na ekrany kin dopiero za kilka lat, ale już pojawia się coraz więcej nowinek dotyczących składu obsady.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Amerykański portal Variety jako pierwszy ogłosił, że angaż do projektu dostał właśnie Neil Patrick Harris, najbardziej znany z ról w serialach „Jak poznałem waszą matkę” oraz „Serii niefortunnych zdarzeń”. Harris wystąpił także w głośnym thrillerze Davida Finchera „Zaginiona dziewczyna”, ale wszystkie źródła podają, że „Matrix 4” będzie jego pierwszym tak dużym projektem filmowym.

Na razie niewiele wiadomo o samej roli mężczyzny, poza tym że będzie to „tajemnicza postać”. Nieszczególnie to dziwi, biorąc pod uwagę, że projekt pod przywództwem Lany Wachowski wciąż jest pełen sekretów.

Neil Patrick Harris - Zaginiona dziewczyna - kadr z filmu

Ostatnio pojawiły się też plotki, że Jada Pinkett-Smith negocjuje warunki swojego powrotu do serii.

Ekranowa Niobe chciałaby wrócić do świata „Matriksa” i ponownie stanąć u boku Neo i Trinity, czyli Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss, dwóch gwiazd, które jako pierwsze zostały przypisane do nowego projektu.

W tym momencie wciąż nie wiemy nic na temat udziału Laurence’a Fishburne’a. Jest to o tyle ciekawe, że aktor przewija się w doniesieniach na temat filmu już od pierwszego ogłoszenia kontynuacji. Fishburne był w końcu jedną z czterech najważniejszych gwiazd „Matrixa”, nic więc dziwnego że fani oczekiwaliby także jego powrotu. Idąc tym tropem – nic nie wiadomo także o Hugo Veawingu, który stworzył kultową rolę Agenta Smitha.

Jada Pinkett Smith - Matrix - kadr z filmu

Jedyne głosy dotyczące postaci Morfeusza to niedawne doniesienia, że Yahya Abdul-Mateen II został obsadzony w filmie w nieznanej roli. Media od razu zaczęły podejrzewać, że może chodzić o angaż do roli młodego Morfeusza – to wynikałby z wcześniejszych doniesień od Warner Bros., dotyczących prac nad projektem.

„Matrix 4” ma jeszcze długą drogę, zanim pojawi się na ekranie.

Już jednak budzi wielkie emocje.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

6 odpowiedzi na “„Matrix 4” pojawi się w kinach dopiero za kilka lat, ale obsada już budzi emocje. Wiemy, kto do niej dołączy”

  1. wachowskie po obcieciu fajek, udaja babki
    zatrudniaja do matrixa pierwszego aktora, komediowego geja…
    matrix 4 zapowiada sie kopia sese8, czyli rycie bani i dawka normalizacji degeneracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...