To jedno zdjęcie warte jest ponad 6,5 mln. Tak wygląda powrót „Przyjaciół” w wykonaniu Rachel

News/Trendy 16.10.2019
To jedno zdjęcie warte jest ponad 6,5 mln. Tak wygląda powrót „Przyjaciół” w wykonaniu Rachel

To jedno zdjęcie warte jest ponad 6,5 mln. Tak wygląda powrót „Przyjaciół” w wykonaniu Rachel

Aktorka Jennifer Aniston dołączyła do portalu społecznościowego Instagram i „rozbiła” Internet. Jej pierwsze zdjęcie umieszczone w serwisie zachwyciło fanów na całym świecie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zdjęcie przedstawiające szóstkę aktorów i aktorek, którzy przez lata grali razem w serialu „Przyjaciele” podbiło serca fanów na całym świecie, którzy w zaledwie kilka godzin „polajkowali” fotografię ponad 8,5 mln razy. Sam profil Jennifer Aniston na Instagramie śledzi obecnie ponad 6,7 mln obserwujących (ostatnie 200 tys. przybyło w trakcie pisania tego wpisu).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM 👋🏻

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Pierwsze zdjęcie aktorki to typowe selfie, jakich widzimy tysiące na Instagramie każdego dnia. Sęk tkwi w tym, że jeśli jesteś Jennifer Aniston, Courntey Cox, Lisą Kudrow, Mattem LeBlancem, Davidem Schimmerem albo Matthew Perrym zna i kocha cię cały świat. Radość z waszego ponownego spotkania jest wielokrotnie większa. A w zasadzie 8,5 miliona razy większa.

Zdjęcie stało się tak popularne także dlatego, że to w zasadzie chyba pierwsza okazja od lat, kiedy cała obsada „Przyjaciół” znalazła się w jednym miejscu o tym samym czasie.

W przeszłości było wiele momentów, gdy ekipa spotykała się razem, ale dotychczas nie udało się zebrać wszystkich członków w tym samym momencie. Istotny jest też fakt, że w tym roku świętujemy 25-lecie serialu „Przyjaciele”, a takie zdjęcie to doskonały prezent dla widzów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

And then this happened. #TBBT #friends

Post udostępniony przez Johnny Galecki (@sanctionedjohnnygalecki)

Najbliżej spotkania wszystkich przyjaciół było w 2016 roku podczas specjalnego programu na cześć reżysera Jamesa Burrowsa. „Must See TV: An All-Star Tribute to James Burrows ” wyemitowano z okazji tysięcznego odcinka wyreżyserowanego przez słynnego twórcę telewizyjnego, który stał za kamerą nie tylko serialu „Przyjaciele”, ale także innych hitów: „Will & Grace”, „Frasier”, „Teoria wielkiego podrywu”, czy „Zdrówko”.

Na kanapie specjalnego programu wspominkowego zasiadło wtedy pięcioro gwiazdorów słynnej serii. Matthew Perry nie mógł uczestniczyć w uroczystościach, gdyż akurat występował w teatrze w Londynie. Warto dodać – w sztuce „The End of Longing”, którą sam napisał i wyreżyserował.

W tamtym czasie Internet oszalał na punkcie innego zdjęcia. Przedstawiało ono ekipę serialu „Teoria wielkiego podrywu” oraz część obsady „Przyjaciół”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The one where the six of us went to Vegas and no one knew we were F.R.I.E.N.D.S yet #tbt #beforeitaired #lovetheseguys

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Reakcja na nowe zdjęcie Jennifer Aniston jest też ciekawa w kontekście początków kariery tytułowej szóstki „Przyjaciół”. Słynna jest fotografia członków obsady, którzy polecieli prywatnym samolotem do Las Vegas w ramach integracji. Miało to miejsce tuż przed pierwszą emisją serialu, a reżyser James Burrows zdradził im wtedy:

Korzystajcie z tego, że nikt was nie zna. Kiedy tylko serial pojawi się na antenie, już nigdy nie zaznacie poczucia bycia anonimowym i nieznajdowania się w blasku fleszy.

Wspomina o tym w swojej książce „Przyjaciele: ten o najlepszym serialu na świecie”, Kelsey Miller, która zebrała pokaźną wiedzę na temat kulis powstawania serialu.

Warto dodać, że zdjęcie umieszczone na Instagramie przez Aniston pojawiło się w momencie, kiedy aktorka promuje właśnie swoją produkcję „The Morning Show”, którą stworzyła wraz z Reese Whitherspoon dla Apple TV+. Na dodatek na całym świecie, także w Polsce wyprzedają się specjalne pokazy kinowe, podczas których można obejrzeć wybrane odcinki serialu „Przyjaciele”.

Jak to bowiem mawiają Anglosasi timing is everything.

Serial „Przyjaciele” dostępny jest na platformie streamingowej Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Współczesna nauka nie byłaby taka sama, gdyby nie „Star Trek”. Jakie wynalazki zainspirowała technologia Gwiezdnej Floty?

„Star Trek” to dla wielu fanów science fiction serial-religia. Opowieść o Gwiezdnej Flocie eksplorującej nieznane obszary kosmosu i niosącej ze sobą wiedzę oraz pokój dla wielu naukowców była jednak zarazem czymś więcej niż tylko rozrywką. Niektórzy Trekkies zainspirowali się produkcją do stworzenia prawdziwych wynalazków i stawiania bardzo ciekawych hipotez o funkcjonowaniu wszechświata.

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...