Nowy złoczyńca w filmie „Venom 2” i konfrontacja ze Spider-Manem? Nowe informacje o sequelu głośnej produkcji

News/Film 15.10.2019
Nowy złoczyńca w filmie „Venom 2” i konfrontacja ze Spider-Manem? Nowe informacje o sequelu głośnej produkcji

Nowy złoczyńca w filmie „Venom 2” i konfrontacja ze Spider-Manem? Nowe informacje o sequelu głośnej produkcji

Film „Venom 2” pojawi się na ekranach kin dopiero w październiku przyszłego roku, ale sieć już obiegają kolejne informacje dotyczące tego komiksowego projektu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Venom” Rubena Fleishera, mimo że podzielił widzów i krytyków, stał się hitem box-office’u, zarabiając na świecie ponad 850 mln dolarów. Twórcy od początku byli przygotowani na możliwość produkcji 2. części. Dlatego dodali do filmu scenę po napisach, w której pojawiał się Woody Harrelson, zapowiadając że na ekranie zobaczymy bohatera znanego jako Carnage.

Teraz pojawiają się nowe informacje, wedle których w sequelu, nad którym trwają właśnie prace, możemy zobaczyć także Shriek, partnerkę Carnage’a, która w komiksach wielokrotnie pomagała mu siać strach i zniszczenie na ulicach miast. Wytwórnia Sony ponoć już rozpoczęła poszukiwania aktorki do roli, skupiając się na razie na mniej znanych twarzach.

Venom - kadr z komiksu

Wiadomo także, że w sequelu pojawi się ponownie Tom Hardy, a za kamerą tym razem stanie Andy Serkis. Aktor, który zasłynął jako odtwórca wielu postaci animowanych za pomocą technologii motion-capture (m.in Gollum we „Władcy Pierścieni” czy Cezar w nowej serii „Geneza Planety Małp”), już w 2017 roku spróbował sił jako reżyser filmem „Pełnia życia”.

Warto zwrócić też uwagę, że w niedawnym wywiadzie z portalem Fandom, Ruben Fleischer, reżyser pierwszej części „Venoma” (oraz dwóch filmów „Zombieland”), podkreślił, że seria będzie zmierzać w stronę konfrontacji anty-bohatera ze Spider-Manem w wykonaniu Toma Hollanda.

Venom - Tom Hardy

Biorąc pod uwagę, że nowa umowa między Sony a Disneyem podkreśla, że nowy film w ramach MCU może być ostatnim występem Hollanda w produkcjach Marvela, połączenie jego historii z innym znanym i lubianym bohaterem może być dobrym kierunkiem dla Sony. Jak będzie jednak w rzeczywistości – czas pokaże.

„Venom 2” ma trafić na ekrany amerykańskich kin 2 października 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...