Wspaniała pani Maisel” to uznany przez widzów i krytyków serial produkcji Amazon Prime Video, który emitowany jest od 2017 roku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun 3. sezonu.

„Wspaniała pani Maisel” opowiada o młodej kobiecie, która porzucona przez męża musi ułożyć swoje życie na nowo. Przypadkiem odkrywa, że ma smykałkę do komedii, a w szczególności do stand-upu. Postanawia więc spróbować swoich sił na scenie. Jej droga pełna będzie wzlotów i upadków, ale podróż da jej wiele cennych życiowych lekcji.

Wspaniała pani Maisel - zdjęcie promocyjne

Dwa pierwsze sezony pokazywały, jak bohaterka przeistacza się pod wpływem samodyscypliny i prób stworzenia jak najlepszych komediowych setów. Nowy materiał pokazuje zaś, jak radzi sobie z nowo nabytą sławą i jak jej życie zmieniło się pod wpływem wcześniejszych decyzji.

Serial „Wspaniała pani Maisel” to dzieło Amy Sherman-Palladino. Twórczyni, która stoi za sukcesem „Kochanych kłopotów”, urokliwej opowieści o perypetiach matki i córki próbujących odnaleźć się w specyficznym małym amerykańskim miasteczku.

Produkcja Amazon Prime Video szybko zyskała przychylność krytyków oraz gremiów przyznających prestiżowe nagrody. Dzięki nim „Wspaniała pani Maisel” za dwa pierwsze sezony zdobyła aż 3 Złote Globy oraz 16 nagród Emmy. Nowy sezon najprawdopodobniej może liczyć na równą przychylność. Pierwszy zwiastun pokazuje, że czeka nas kolejna seria dramatycznych i humorystycznych zdarzeń.

3. sezon serialu „Wspaniała pani Maisel“ pojawi się na platformie Amazon Prime Video już 6 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Serial „The Boys” w 2. sezonie będzie brutalniejszy i bardziej emocjonujący. Powstanie też film „Butcher”

Zeszłoroczny serial „The Boys” z miejsca stał się największym hitem platformy Amazon Prime Video i został uznany za jedno z najlepszych nowych dzieł o superbohaterach. Produkcja już we wrześniu wróci z 2. sezonem, a plany twórców sięgają również w kierunku kolejnej serii i krótkometrażowego filmu „Butcher”. Nowe szczegóły zdradził showrunner Eric Kripke.

News/Seriale 08.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...