Marcel Sabat na planie filmu Christophera Nolana. Co wiemy o młodym aktorze i jego roli w tajemniczym projekcie reżysera?

Artykuł/Film 02.10.2019
Marcel Sabat na planie filmu Christophera Nolana. Co wiemy o młodym aktorze i jego roli w tajemniczym projekcie reżysera?

Marcel Sabat na planie filmu Christophera Nolana. Co wiemy o młodym aktorze i jego roli w tajemniczym projekcie reżysera?

Prace na planie filmu „Tenet”, nowego i tajemniczego projektu Christophera Nolana trwają w najlepsze. Teraz Marcel Sabat chwali się na swoim Instagramie udziałem w bardzo oczekiwanym projekcie. Kim jest młody aktor?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Marcel Sabat to absolwent wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej, czyli Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

Jego najważniejszą filmową rolą jest ta z „Kamieni na szaniec” Roberta Glińskiego. Aktor wcielił się tam w Tadeusza Zawackiego „Zośkę”, jedną z centralnych postaci opowieści. Sabat pojawił się też na dalszym planie w innych znaczących filmach ostatnich kilku lat, m.in. „Nieulotne”, „Za niebieskimi drzwiami” czy „Kamerdyner”. Od piątku będziemy mogli oglądać go także w filmie „Czarny Mercedes” Janusza Majewskiego, który prezentowany był podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Sabat znany jest także z występów w telewizji. W szczególności z udziału w serialach „M jak miłość”, „Ślad”, czy „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Aktor wystąpił także w popularnym show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Mężczyzna posiada też własną markę ubrań, sygnowanych swoim nazwiskiem.

„To wygodne ubrania z domieszką nonszalancji” – czytamy na oficjalnej stronie marki.

Co wiadomo o jego roli w filmie Nolana?

Aktor pochwalił się angażem do filmu Christophera Nolana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przytoczył także oficjalną rozpiskę obsady z amerykańskiego portalu IMDB. Wedle zebranych tam danych aktor wciela się w rolę „wychudzonego Rosjanina”. Wiadomo, że rola jest jedynie epizodyczna, ale wedle zapewnień samego aktora – miał szansę powiedzieć kilka zdań na planie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na początku września tego roku miałem przyjemność pracować na planie najnowszego filmu mojego ulubionego reżysera Christophera Nolana. Odpowiadając na pytania: 😉 -tak! Miałem okazję powiedzieć kilka zdań! -tak! Christopher Nolan mnie reżyserował! -tak! Mam nadzieję, że znajdę się w finalnym efekcie tego filmu! 😉 -tak! Spełniło się jedno z moich wielu marzeń! – tak! Już nic więcej nie powiem 🤐 Link z obsadą filmu poniżej ↙️ https://m.imdb.com/title/tt6723592/fullcredits/cast?ref_=m_tt_cl_sc I am pleased to announce that at the beginning of September 2019 I had the pleasure to work on the set of my favorite director Christopher Nolan. Answering all the questions: 😉 -Yes! I had the opportunity to say a few sentences on the set! -Yes! Christopher Nolan directed me! -Yes! I hope to be in the final result of this film! 😉 -Yes! One of my dreams has come true! – Yes! I’m not going to say anything else about this! #tenet #christophernolan #inside #the #actors #studio #movie #film #picoftheday #instagood

Post udostępniony przez Marcel Sabat (@marcel_sabat)

 

Wiedząc, jak jego post zostanie odczytany, aktor postanowił zawczasu odpowiedzieć na serię oczywistych pytań:

Odpowiadając na pytania:
-tak! Miałem okazję powiedzieć kilka zdań!
-tak! Christopher Nolan mnie reżyserował!
-tak! Mam nadzieję, że znajdę się w finalnym efekcie tego filmu!
-tak! Spełniło się jedno z moich wielu marzeń!
– tak! Już nic więcej nie powiem

Czy w najbliższym czasie czeka nas zatem Sabatomania, na skalę tej, która towarzyszyła szaleństwu wokół występu Rafała Zawieruchy w „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino? A może sprawa ucichnie równie szybko, co przy okazji angażu kaskadera na planie VII części „Gwiezdnych Wojen”? .

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...