W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego widowiska „6 Underground”, o którym już mówi się jako o najdroższym filmie oryginalnym Netfliksa.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Film Michaela Baya miał kosztować ponad 150 mln dolarów, czyli o blisko 50 mln więcej niż „Bright” Davida Ayera, który w grudniu 2017 roku określono jako najdroższy film platformy streamingowej.

Produkcja reżysera „Transformers”, „Armageddonu” i „Bad Boys” opowie o grupie najemników, którzy walczą ze złoczyńcami tego świata. Oficjalnie uznani są za zmarłych, więc ich działania nie podlegają prawom czy konwencjom międzynarodowym i dają im dużą dozę wolności, jak w pewnym momencie chwalić się będzie jeden z nich.

6 Underground – zwiastun:

„6 Underground” zapowiada się tym samym na rozpędzone kino akcji, z elementami opowieści szpiegoweskiej. Niektóre kadry czy rozwiązania formalne przywodzą na myśl niezwykle popularną i kasową serię „Szybcy i wściekli”.

„6 Underground” to koprodukcja studia Skydance i platformy Netflix, bazująca na scenariuszu Rhetta Reese’a i Paula Wernicka, autorów odpowiedzialnych za skrypt do obu części „Deadpoola”. Warto w tym miejscu przypomnieć, że „Deadpool” i „Deadpool 2” zarobiły łącznie ponad 1,5 mld dolarów na całym świecie.

Ekipa filmu również jest wybuchowa. Na pierwszym planie zobaczymy Ryana Reynoldsa, a towarzyszyć mu będą: Melanie Laurent („Bękarty wojny”), Dave Franco („The Disaster Artist”), Adria Arjona („Potrójna granica”) czy Ben Hardy („Bohemian Rhapsody”).

Film „6 Underground” trafi na platformę Netflix już 13 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...