Lauren S. Hissrich twierdzi, że niemal skończyli prace nad „Wiedźminem”. Netflix podgrzewa atmosferę nowym zdjęciem

News/Seriale 25.09.2019
Lauren S. Hissrich twierdzi, że niemal skończyli prace nad „Wiedźminem”. Netflix podgrzewa atmosferę nowym zdjęciem

Lauren S. Hissrich twierdzi, że niemal skończyli prace nad „Wiedźminem”. Netflix podgrzewa atmosferę nowym zdjęciem

Netflix lubi trzymać polskich użytkowników w niepewności. Wciąż nie ogłosił startu prac nad 2. sezonem „1983” (choć showrunner podobno pisze scenariusz) i nie zdradził dokładnej daty premiery „Wiedźmina”. Prace nad serialem są mimo to na ukończeniu, co potwierdzają słowa showrunnerki; jest też nowe zdjęcie opublikowane przez serwis.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Wiedźmin” według wielu ekspertów i użytkowników miał być najważniejszą premierą Netfliksa w 2019 roku. Jesteśmy jednak coraz bliżej Nowego Roku, a wciąż o produkcji mającej rzucić wyzwanie „Grze o tron” wiemy mniej, niż byśmy chcieli. Firma przy okazji San Diego Comic Con pokazała co prawda stosunkowo długi teaser i pozwoliła obsadzie na kilka ciekawych rozmów z mediami, ale to i tak mniej niż widzi się zazwyczaj. Właściwie tylko „El Camino” dłużej skrywało swoje największe sekrety, ale w tym wypadku nawet okres zdjęciowy filmowej kontynuacji „Breaking Bad” był pilnie strzeżoną tajemnicą.

A przecież dzięki Lauren S. Hissrich wiemy, że prace postprodukcyjne nad „Wiedźminem” są na ukończeniu.

Showrunnerka produkcji przyznała w poście na swoim Instagramie, że czuje sentyment z powodu zbliżającego się wielkimi krokami skończenia 1. sezonu. Dlatego wspomniała przy tej okazji o owocnej współpracy z Declanem de Barrą, który według serwisu IMDb przygotował scenariusz do 4. odcinka. Nasza analiza fabuły poszczególnych odcinków na podstawie ujawnionej obsady pokazała, że pojawią się w nim Draig Bon-Dhu i Jeż z Erlenwaldu.

O bliskim terminie ukończenia prac nad „Wiedźminem” mówił w wywiadzie dla Rozrywka.Blog również prezes Platige Image, czyli studia zajmującego się tworzeniem efektów specjalnych dla serialu Netfliksa. A mimo to serwis VOD wciąż nie pokusił się o pokazanie pełnoprawnego trailera, ani nawet ogłoszenie dokładnej daty premiery. W kuluarach spekuluje się o listopadzie lub grudniu, ale oficjalnych informacji brak (wiemy na pewno, że będzie to 4. kwartał tego roku).

Na pocieszenie Netflix pokazał nowe zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

W teorii może to oznaczać, że wkrótce do mediów trafią dalsze materiały. Podobnie było kilka miesięcy temu, gdy najpierw pokazano symbole głównych bohaterów, potem zdjęcia i plakat, a na końcu teaser. Fanom „Wiedźmina” pozostaje trzymać kciuki, że podobnie będzie tym razem, a na debiut serialu nie przyjdzie nam czekać do samego końca roku.

wiedźmin premiera
Foto: Henry Cavill, „Wiedźmin” Netflix

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

3 odpowiedzi na “Lauren S. Hissrich twierdzi, że niemal skończyli prace nad „Wiedźminem”. Netflix podgrzewa atmosferę nowym zdjęciem”

  1. “…o produkcji mającej rzucić wyzwanie „Grze o tron”…” – to jest wymysł dziennikarzy/blogerów czy rzeczywiście ktos z netflixa tak powiedział?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...