Nowe albumy M83 i Moriah Woods. Na te muzyczne nowości warto zwrócić uwagę

Artykuł/Muzyka 21.09.2019
Nowe albumy M83 i Moriah Woods. Na te muzyczne nowości warto zwrócić uwagę

Nowe albumy M83 i Moriah Woods. Na te muzyczne nowości warto zwrócić uwagę

Nie jest tak bogato jak w zeszłym tygodniu, ale nie mogę narzekać – ostatnie dni przyniosły kolejne interesujące premiery muzyczne. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia – czego warto posłuchać?

Moriah Woods – Old Boy

Drugi solowy album mieszkającej w Polsce amerykańskiej artystki Moriah Woods. Autorka muzyki i tekstów pochodzi z Colorado, do Polski przyleciała w 2014 roku. Oprócz solowych albumów ma na koncie także płytę nagraną z zespołem The Feral Trees.

Efterklang – Altid Sammen

Pierwszy od 7 lat studyjny album duńskiej grupy. Zespół powstał w 2000 roku w Kopenhadze. Na koncie oprócz płyt długogrających mają także operę „Leaves – The Colour of Falling”, wydaną jako album w 2016 roku.

Nils Frahm – Encores 3

Trzecia i ostatnia część cyklu EP-ek, rozpoczętego w zeszłym roku, jakiś czas po premierze albumu studyjnego „All Melody”. Każda część cyklu niemieckiego muzyka ma inny temat i przewodni motyw. Wszystkie 3 zostaną także wydane razem jako jeden album – „All Encores”.

M83 – DSVII

Nowy album M83 to w rzeczywistości sequel płyty „Digital Shades Vol 1” z 2007 roku. M83 to projekt, który narodził się w 2001 roku, a stoi za nim Anthony Gonzalez, znany ze swojego upodobania do przestrzennych, dreampopowych kompozycji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Nowe albumy M83 i Moriah Woods. Na te muzyczne nowości warto zwrócić uwagę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...