Za Netfliksa zapłacisz teraz rachunkiem telefonicznym. Nowa usługa Play

News/Mobile 19.09.2019
Za Netfliksa zapłacisz teraz rachunkiem telefonicznym. Nowa usługa Play

Za Netfliksa zapłacisz teraz rachunkiem telefonicznym. Nowa usługa Play

Polska sieć komórkowa Play ogłosiła właśnie zacieśnienie współpracy z platformą streamingową Netflix. Od teraz będzie można płacić za obie usługi w jednym, wspólnym rachunku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na stronie operatora pojawił się dziś komunikat, wedle którego firma podkreśla wejście na „nowy poziom” współpracy z gigantem VOD. Od teraz Play, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, zapewnia integrację swoich usług z kontem Netflix. Dzięki nowej współpracy, klienci firmy będą mogli zapłacić za swój abonament VOD w ramach usługi telefonicznej na jednym wspólnym rachunku.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Klient wybierając płatność z Play, połączy swoje rachunki, dzięki czemu obciążenie za subskrypcję w serwisie Netflix będzie przesłane do Play i pojawi się na rachunku za usługi operatora. Klient w dowolnym momencie może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę.

Warto przypomnieć, że firma oferuje już podobną usługę od końca 2018 roku, od kiedy oferuje możliwość „Płacę z Play” w aplikacji Play24 oraz na stronie Play24.pl. Na stronie poświęconej usłudze, znajduje się prosta instrukcja obsługi takiego systemu:

Jak uaktywnić płatność Netfliksa w Play?

Nowa usługa polega na tym, że już na poziomie zakładania konta i ustalania płatności w serwisie Netflix można wybrać z opcji płatności operatora Play.

Nie dziwi też, że platforma wchodzi w kolejne strategiczne partnerstwa, jak to z francuskim (a później także polskim) oddziałem Canal+. W końcu widmo prawdziwych „wojen streamingowych” jest naprawdę bliskie. Za niespełna półtora miesiąca na rynku pojawią się przecież Disney+ i Apple TV+, co może znacząco wpłynąć na pozycję Netfliksa jako giganta rynku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Decyzja zapadła. Od 2021 roku abonament RTV w górę i trzeba płacić

Abonament RTV od lat wywołuje mnóstwo kontrowersji w naszym kraju i spotyka się z wyraźnym społecznym oporem. Sytuacja zapewne nie zmieni się na skutek najnowszej decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która oficjalnie podwyższyła opłatę abonamentową za rok 2021. Jak dokładnie wygląda nowy cennik?

News/TV 03.08.2020

Dołącz do dyskusji (7)

12 odpowiedzi na “Za Netfliksa zapłacisz teraz rachunkiem telefonicznym. Nowa usługa Play”

  1. Chyba mała pomyłka, Orange już od dawna pozwala na dopisanie Netflix do rachunku. Co prawda poprzez dekoder OrangeTV, ale jednak Coś wam nie wyszło xD

  2. Chyba mała pomyłka, Orange już od dawna pozwala na dopisanie Netflix do rachunku. Co prawda poprzez dekoder OrangeTV, ale jednak Coś wam nie wyszło xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...