Nie masz biletu na wyprzedany koncert Taco i Podsiadły? Nic straconego. Możesz go jeszcze wygrać

News/Muzyka 18.09.2019
Nie masz biletu na wyprzedany koncert Taco i Podsiadły? Nic straconego. Możesz go jeszcze wygrać

Nie masz biletu na wyprzedany koncert Taco i Podsiadły? Nic straconego. Możesz go jeszcze wygrać

W maju Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zaskoczyli fanów ogłaszając swój wyjątkowy, jedyny w tym roku koncert. Teraz możecie jeszcze zbić z nimi piątkę. Wystarczy wymyślić, o czym miałaby opowiadać ich wspólna płyta.

Koncert Podsiadły i Taco odbędzie się 28 września tego roku na Stadionie (PGE) Narodowym w Warszawie. Bilety na wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki, dlatego oficjalnie impreza jest już od tygodni całkowicie wyprzedana. Teraz jednak artyści dają swoim zapominalskim fanom niepowtarzalną okazję wygrania VIP-owskich biletów na imprezę, a także możliwość zbicia piątki z muzykami przed koncertem.

Panowie zorganizowali specjalny konkurs, wraz z polskim oddziałem Spotify, będącym jednym z głównych partnerów imprezy. Do wygrania są VIP-owskie bilety na koncert, zaproszenie na próby przed właściwą imprezą, możliwość spotkania z muzykami twarzą w twarz, a także voucher na półroczny dostęp do usługi Spotify Premium.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zastosować się do kilku prostych reguł, przedstawionych w „żołnierskich słowach” przez samego Dawida Podsiadło w poście konkursowym na jego fanpage’u na Facebooku:

  1. wymyśl tytuł albumu i zaprojektuj okładkę, na której koniecznie muszą znaleźć się elementy z naszego przybornika

  2. pracę wrzuć na swój profil na Instagramie, pamiętaj o hasztagu #SpotifyPremiumPL

  3. wrzuć link do pracy pod tym komentarzem – niech inni zobaczą Twoją okładkę, a co

  4. konkurs trwa do 22.09, godzin wieczornych.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to jedne z najważniejszych nazwisk dzisiejszej muzyki popularnej w Polsce. Nowe wydawnictwa obu panów świetnie radzą sobie na wszelkich listach przebojów i słuchane są przez całe rzesze Polaków.

Na nowym krążku Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA, lato 2019” pojawił się utwór W piątki leżę w wannie, w którym raperowi towarzyszy Dawid Podsiadło. Kawałek ustanowił rekord, w najszybszym tempie stając się najczęściej słuchanym utworem na Spotify w Polsce.

Wspólny koncert obu artystów odbędzie się już 28 września na PGE narodowym w Warszawie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...