Czy Tony Stark pojawi się w filmie o „Czarnej Wdowie”? To bardzo możliwe

News/Film 16.09.2019
Czy Tony Stark pojawi się w filmie o „Czarnej Wdowie”? To bardzo możliwe

Czy Tony Stark pojawi się w filmie o „Czarnej Wdowie”? To bardzo możliwe

Czy Tony Stark może wystąpić w przyszłorocznym solowym filmie o Czarnej Wdowie? Pojawiły się pierwsze informacje sugerujące taki powrót.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Informację na temat ewentualnego udziału Roberta Downeya Jr. w filmie o Czarnej Wdowie po raz pierwszy podał portal Deadline w poście dotyczącym rozdania nagród Saturn. Wśród zwyczajnych informacji na temat zwycięzców (Downey wygrał nagrodę za swoją rolę w ostatnim filmie o Avengers), znalazł się też następujący fragment:

Downey pojawi się w roli Starka jeszcze raz, w filmie Marvela „Czarna Wdowa” w maju 2020.

Internet zaczął zastanawiać się, skąd portal czerpie taką wiedzę, a także jak taki ewentualny powrót mógłby wyglądać. Dziennikarze z portalu Comic Book zwracają uwagę, że najprawdopodobniej będzie to cameo, do którego Marvel wykorzysta scenę usuniętą z trzeciego „Kapitana Ameryki”. Scena ta nie pojawiła się nigdy na żadnych oficjalnych materiałach z filmu, ale pokazywana była kilkakrotnie na publicznych wydarzeniach. W scenie tej Tony mówi Natashy, aby uciekała, co kończy się tym, że bohaterka ukrywa się przed władzami.

Czarna Wdowa - kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"

Biorąc pod uwagę, że (spoiler z filmu „Avengers: Koniec gry”) obie postaci nie żyją pod koniec najbardziej kasowego filmu wszech-czasów, „Czarna Wdowa” musi być prequelem tego filmu. Ewentualnie mid-quelem, czyli produkcją rozgrywającą się równolegle z innymi obrazami serii.

Wcześniejsze informacje na temat produkcji mówiły, że film najprawdopodobniej może rozgrywać się między wydarzeniami, które mogliśmy oglądać w filmach „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, a „Avengers: Wojna bez granic”. Wtedy wspomniane cameo Downeya Jra miałoby najwięcej sensu. Oczywiście istnieje też szansa, że film rozgrywać się będzie w pięcioletniej przerwie, która pojawiła się w filmie „Avengers: Koniec gry”.

Ciekawym jest, że Marvel celowo nie zdradza tej informacji przed premierą, każąc widzom jedynie domyślać się kolejnych informacji i samodzielnie układać kolejne elementy porozrzucanych informacyjnych puzzli.

Tony Stark - kadr z filmu "Avengers: Koniec gry"

Podobną sytuację mieliśmy przy pierwszych materiałach promocyjnych filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. Pierwsze zapowiedzi nie zdradzały bowiem momentu akcji miliardowego hitu Sony. Te pojawiły się dopiero w późniejszej części akcji zapowiadającej film.

Na wiadomość, czy Tony Stark rzeczywiście pojawi się w filmie „Czarna Wdowa”, będziemy musieli prawdopodobnie poczekać aż do premiery obrazu w maju 2020.

Teksty, które musisz przeczytać:

Chris Pratt twierdzi, że „Jurassic World 3” będzie jak „Avengers: Endgame”. To porównanie jest równie szalone, co śmieszne

Marvel Cinematic Universe to największy filmowy sukces ostatniej dekady, więc nie dziwi, że seria znalazła wielu naśladowców.  Pusty śmiech budzi jednak porównanie Chrisa Pratta, który zestawił „Avengers: Koniec gry” z „Jurassic World 3”. Na taki sukces trzeba zapracować wieloma świetnymi filmami, a seria o dinozaurach ma tylko jeden.

Opinia/Film 21.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...