Marvel zaprezentował czołówki filmów 4. Fazy Marvel Cinematic Universe i seriali Disney+

News/Film 09.09.2019
Marvel zaprezentował czołówki filmów 4. Fazy Marvel Cinematic Universe i seriali Disney+

Marvel zaprezentował czołówki filmów 4. Fazy Marvel Cinematic Universe i seriali Disney+

Jedną z najważniejszych informacji ostatnich tygodni były te poświęcone planom wytwórni Marvela na przyszłość. Dzisiaj udało nam się poznać czołówki nadchodzących filmów MCU i seriali Disney+.

Dowiedzieliśmy się, które filmy wejdą w skład 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, a także poznaliśmy tytuły seriali, które pojawią się na platformie streamingowej Disney+ i będą opowiadały o bohaterach znanych z dużego ekranu. W wielu wypadkach zobaczyliśmy też logotypy nowych produkcji czy poznaliśmy daty premier.

Teraz jeden z użytkowników portalu Reddit opublikował w serwisie krótkie wideo przedstawiające loga nadchodzących projektów w formie animowanej. Efekt końcowy jest zaskakujący, bardzo różny od obcowania ze stateczną wersją tytułu.

All the Phase 4 official title intros from r/marvelstudios

Szczególnie ciekawie wypada długie, kilkusekundowe intro do projektu „Hawkeye“.

Czołówka serialu najprawdopodobniej przedstawiające postać Kate Bishop, następczyni Clinta Burtona, którą mężczyzna szkoli do przejęcia po nim schedy.

Interesujący jest także logotyp serialu „Loki”, w którym każda litera pokazana jest w innej stylistyce i kroju. Jest to niezwykle ciekawy sposób, aby wizualnie ukazać nie tylko zmiennokształtne umiejętności głównego bohatera, ale żeby zaznaczyć też, że serial może być mieszanką form i gatunków.

Pozostałe logotypy nie różnią się szczególnie od swojej nieruchomej wersji, prezentując jedynie wjazd tytułu na ekran. Mimo wszystko materiał wzbudza apetyt na więcej, przypominając nam, jakie nowości czekają nas w kolejnych miesiącach. Wiemy już bowiem, kiedy kolejne filmy MCU pojawią się na ekranach.

Pierwszy z nich – „Czarna Wdowa” trafi na ekrany już 1 maja przyszłego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...