„Mam Talent!” wraca na ekrany. Program obejrzysz już dzisiaj

News/TV 07.09.2019
„Mam Talent!” wraca na ekrany. Program obejrzysz już dzisiaj

„Mam Talent!” wraca na ekrany. Program obejrzysz już dzisiaj

„Mam Talent!”, popularny program rozrywkowy, wraca na antenę TVN. Nowe odcinki emitowane będą co sobotę. Dzisiaj o 20.00 premiera nowego sezonu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Mam Talent!”, bazujące na brytyjskim formacie „Britain’s Got Talent” to program typu talent show, w którym uczestnicy z różnych krajów prezentują najróżniejsze umiejętności – od śpiewu, tańca, fechtunku, gry na szklankach, czy chodzenia na rękach, po wiele innych, bardziej zaskakujących i niespotykanych talentów.

Program cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na całym świecie.

Dotychczas powstało przeszło ponad siedemdziesiąt krajowych wersji programu, dzięki czemu produkcja znalazła się w Księdze Rekordów Guinessa.

Mam Talent! - logo

Polska edycja szybko podbiła też ramówkę stacji TVN, gdzie kolejne odcinki emitowane są nieprzerwanie od 2008 roku. W tym czasie wybrano jedenastu zwycięzców. W jury od początku zasiadają piosenkarka Agnieszka Chylińska, a także aktorka Małgorzata Foremniak. Trzeci członek jury zmieniał się przez lata. Obecnie paniom towarzyszy Augustin Egurola, który zastąpił Kubę Wojewódzkiego i Roberta Kozyrę.

Jacy uczestnicy pojawią się w nowej edycji i jakie zaskakujące talenty będą posiadać, dowiemy się już dziś, gdy produkcja wróci na antenę. Rywalizację uczestników będziemy mogli oglądać co tydzień, w soboty.

Pierwszy odcinek 11. sezonu programu pojawi się już dziś, tj. w sobotę 7 września o 20.00. Program można oglądać też na platformie Player.pl.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dzień Dobry TVN dało popis ksenofobii. Wyśmiali wygląd wokalisty najpopularniejszego na świecie boysbandu

Nie ma miesiąca bez poważnej wpadki programu Dzień Dobry TVN. Glównym źródłem kontrowersji jest przeważnie Filip Chajzer, ale najnowsza afera powstała bez udziału tego dziennikarza. Co nie oznacza, że mamy do czynienia z problemem mniejszej skali. Prowadzącym program zarzucono rasizm i ksenofobię skierowaną przeciwko wokaliście boysbandu BTS znanego jako Jungkook.

Opinia/TV 28.01.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...