W serialowym „Wiedźminie” usłyszymy Michała Żebrowskiego? Intrygująca akcja promocyjna

News/Seriale 06.09.2019
W serialowym „Wiedźminie” usłyszymy Michała Żebrowskiego? Intrygująca akcja promocyjna

W serialowym „Wiedźminie” usłyszymy Michała Żebrowskiego? Intrygująca akcja promocyjna

Wiedźmin” Netfliksa to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Każda wzmianka na temat produkcji budzi żywe reakcje fanów, a oczekiwania względem produkcji są ogromne. W sieci pojawił się zwiastun serialu z polskim lektorem. I to nie byle jakim. Linie dialogowe czytane są przez samego Michała Żebrowskiego, czyli aktora, który w 2002 roku wcielił się w Wiedźmina w kultowym polskim filmie i serialu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wideo zostało wrzucone do serwisu YouTube przez kanał o nazwie Navi i cieszy się chwilowo dość umiarkowanym zainteresowaniem. Wideo trafiło do Internetu w ramach akcji promocyjnej facebookowego fanpage’a, na którym fani domagają się „polskiego dubbingu w Wiedźminie”.

Akcja wydaje się mieć w tym momencie charakter fanowski, ale kto wie – taka wizja może się też ziścić w rzeczywistości. Polski oddział Netfliksa słynie bowiem z niezwykle kreatywnego marketingu. Może to element kolejnej niestandardowej akcji promocyjnej?

W zaledwie ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać przecież specjalne materiały z Moniką Brodką („Stranger Things”), Beatą Kozidrak i Magdą Gessler („Orange Is The New Black”) czy Piotrem Fronczewskim („The Umbrella Academy”), którzy promowali produkcje Netfliksa. Niezwykle łatwo jest wyobrazić sobie więc sytuację, w której platforma angażuje Michała Żebrowskiego do promocji „Wiedźmina” w Polsce i za granicą.

Wiedźmin - kadr z polskiego serialu

Czy Netflix byłby skłonny zatrudnić aktora, aby ten podkładał swój głos pod ścieżkę dialogową całego serialu?

W końcu serial najprawdopodobniej trafi do Polski także w wersji czytanej. Dlaczego więc nie wykorzystać w tym celu aktora, który tak jednoznacznie kojarzy się ze światem „Wiedźmina”? Warto zresztą pamiętać, że Żebrowski dostał propozycję uczestnictwa w samym serialowym projekcie, ale z powodów formalnych jego udział stanął pod znakiem zapytania.

Fani zwracają też uwagę, że Żebrowski to nie jedyny Geralt, którego platforma mogłaby brać pod uwagę w tego rodzaju działaniach. Internauci podkreślają, że równie dobrze w tej roli wypadłby Jacek Rozenek, który wciela się w tę postać w grze komputerowej „The Witcher”. Zatrudnienie któregokolwiek z nich na pewno byłoby pięknym gestem w stronę polskiej publiczności.

Serialowy „Wiedźmin” zadebiutuje na platformie Netflix jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “W serialowym „Wiedźminie” usłyszymy Michała Żebrowskiego? Intrygująca akcja promocyjna”

  1. ‘Ktoś kto podkłada głos pod całą ścieżkę dialogową’ to bardzo ładne zdanie, ale generalnie w języku polskim używa się zamiast tego słowa ‘lektor’

  2. wolę dubbing a jeszcze lepiej tych aktorów co w grze ❤️ ale Jacek Rozenek musi być, bez niego to nie to samo nie wyobrażam sobie innego głosu do Geralta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...