„To było spełnienie jednego z największych marzeń” – Tom Holland o roli Spider-Mana w MCU

News/Film 26.08.2019
„To było spełnienie jednego z największych marzeń” – Tom Holland o roli Spider-Mana w MCU

„To było spełnienie jednego z największych marzeń” – Tom Holland o roli Spider-Mana w MCU

Podczas trwającej w ten weekend konferencji Disneya nie tylko dowiedzieliśmy się o wielu nowych projektach największego studia filmowego na świecie, ale także usłyszeliśmy wypowiedzi najważniejszych graczy, dotyczące ostatnich wydarzeń. Jednym z gorętszych tematów było odejście Spider-Mana z Marvel Cinematic Universe. Teraz sprawę skomentowali główni zainteresowani: Kevin Feige i Tom Holland.

Kevin Feige oraz Tom Holland w rozmowie z portalem Entertainment Weekly zdradzili, że są niezwykle zadowoleni, że mogli opowiadać historię Spider-Man w świecie „Avengers” przez ostatnich pięć lat.

To było spełnienie jednego z największych marzeń. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek do tego dojdzie. Wiedzieliśmy jednak, że mamy ograniczoną ilość czasu. Nic nie może trwać wiecznie. Cieszę się, że udało nam się opowiedzieć taką historię, jaką chcieliśmy. Zawsze będę za to wdzięczny – powiedział Feige.

 

Mówiąc w skrócie – zrobiliśmy pięć świetnych filmów. To było pięć wspaniałych lat. Chyba najlepszych w moim życiu. Kto wie, co przyniesie przyszłość? Wiem tylko, że wciąż będę grać Spider-Mana i bawić się najlepiej, jak umiem. Będziemy mieli dużo zabawy, w jakikolwiek sposób zdecydujemy się podejść do tematu. Przyszłość Spider-Mana będzie inna, ale wiem, że będzie równie wspaniała i niesamowita, a może znajdziemy nawet kilka sposobów, aby była jeszcze lepsza niż dotychczas – dodał Holland.

Cała sprawa jest o tyle zaskakująca, że wedle oryginalnej umowy Spider-Man miał pojawić się w sześciu filmach Marvel Cinematic Universe, zanim powróci do Sony.

Obecnie powstało pięć filmów, a końcówka „Spider-Man: Daleko od domu” pokazywała, że twórcy mieli wyraźny pomysł, w jaki sposób poprowadzić akcję dalej.

W zeszłym tygodniu Sony wystosowało jednak oficjalny komunikat, w którym dziękowało Feige’owi za „wytyczenie ścieżki, którą dalej zamierzamy podążać”. Teoretycznie więc firma może wykorzystać część pomysłów przygotowanych wspólnie z Marvelem. Pytanie jednak, jak bardzo będzie to odbiegać od oryginalnego planu. W końcu brak możliwości pokazania pewnych postaci na ekranie może związać ręce twórcom.

Nic dziwnego, że w Internecie niezwykle popularny jest teraz mem przedstawiający trzy aktorskie wcielenia Spider-Mana, w którym Tobey Maguire nabija się z Andrew Garfielda i Toma Hollanda. Pozostaje mieć tylko optymizm młodego Brytyjczyka i oczekiwać, że mimo wszystko czekają nas jeszcze intrygujące przygody jego Człowieka-Pająka na dużym ekranie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji (3)

18 odpowiedzi na “„To było spełnienie jednego z największych marzeń” – Tom Holland o roli Spider-Mana w MCU”

  1. “To było spełnienie jednego z największych marzeń” “powiedział Feige.”
    To cytat z tego co sami napisaliacie! Serio, wszystko dla klikania? Może niedługo paski jak TVP. Nic takiego co jest w tytule nie powiedział Holland!!!!

  2. Nie wiem jaki macie system pracy, ale chyba nagłówki i “tekst” piszą dwie inne osoby.
    Nagłówek: To było spełnienie jednego z największych marzeń” – Tom Holland o roli Spider-Mana w MCU
    Tekst: To było spełnienie jednego z największych marzeń” – powiedział Feige.
    Żenujący poziom…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...