Jesienna ramówka Polsatu pod znakiem sprawdzonych tytułów i nowego serialu obyczajowego

News/TV 21.08.2019
Jesienna ramówka Polsatu pod znakiem sprawdzonych tytułów i nowego serialu obyczajowego

Jesienna ramówka Polsatu pod znakiem sprawdzonych tytułów i nowego serialu obyczajowego

Jesienna ramówka Polsatu pełna jest dobrze znanych stałym widzom stacji programów. Włodarze przygotowali także nieco nowości, w tym serial „Zawsze warto”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jesienna ramówka Polsatu – co stacja pokaże do końca 2019 roku?

Seriale

Zawsze warto – NOWOŚĆ

Serial, który zapowiada się na kolejną obyczajówkę w ramówce Polsatu. Fabuła ma skupiać się na losach trzech kobiet. Jedna z nich to grana przez Weronikę Rosati prawniczka, druga to dziewczyna do towarzystwa, w którą wciela się Julia Wieniawa, natomiast trzecia jest gospodynią domową – w tej roli Katarzyna Zielińska. Kobiety pochodzą z całkiem innych światów. Poznają się pewnego przypadkowego dnia – tak rozpoczyna się ich przyjaźń.

Premiera: 4 września, 21:30.

Przyjaciółki

przyjaciółki
Źródło: polsat.pl

Emitowany od 2012 roku serial jest jednym z hitów ramówki Polsatu. Inga, Patrycja, Zuza i Anka znają się z liceum. Przez wiele lat nie mają ze sobą kontaktu, spotykają się jednak na jednym ze szkolnych zjazdów i od tamtego momentu ich przyjaźń odżywa na nowo. W rolach głównych Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Magdalena Stużyńska.

Premiera: 5 września, 21:05.

Programy

Ninja Warrior Polska – NOWOŚĆ

Polska wersja międzynarodowego formatu, który powstał 22 lata w Japonii. Emitowany w kilkudziesięciu krajach program pokazuje zmagania uczestników, którzy muszą pokonać pomysłowy tor przeszkód. Został on wybudowany na niemal 5 tys. metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice.

Premiera: 3 września, godz. 20:30.

Love Island. Wyspa miłości

Kolejny zagraniczny format, do którego Telewizja Polsat prawa wykupiła w tym roku. „Love Island” powstał w 2005 roku dla brytyjskiego kanału ITV. To randkowy reality-show, w którym poznajemy 10 singli szukających nowej miłości.

Premiera: 2 września, godz. 22:15.

Taniec z Gwiazdami

To już 10. edycja słynnego programu, w którym widzowie obserwują popisy taneczne rodzimych celebrytów. Wśród uczestników m.in. Basia Kurdej-Szatan, Reni Jusis, Damian Kordas i Sandra Kubicka.

Premiera: 13 września, godz. 20:00.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program, którego fenomen naprawdę trudno jest zrozumieć. Dla przypomnienia: uczestnicy show wcielają się w wokalistów, muzyków i wykonują ich piosenki przed zgromadzonym w studiu jury. W tej edycji wystąpią m.in. Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Ruckgaber i Jeremi Sikorski.

Premiera: 7 września, godz. 22:00.

Nasz nowy dom

Prowadzony niezmiennie od lat przez Katarzynę Dowbor program pokazuje przemiany kolejnych domów i mieszkań. Ekipa remontowa ma 5 dni na odnowienie i oddanie pod klucz czterech kątów wybranej rodziny.

Premiera: od 4 września w środę i czwartek, godz. 20:05.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

6 odpowiedzi na “Jesienna ramówka Polsatu pod znakiem sprawdzonych tytułów i nowego serialu obyczajowego”

  1. Wow, ale ciekawa ramowka! chociaż trzeba przyznać, że love island najbardziej mnie ciekawi;) podglądać ludzi, mających się poznać, i “sparować” to będzie mega intrygujące

  2. Jest ciekawie, nie ma co! “Zawsze warto” mam nadzieje, że ten serial mnie nie zawiedzie :) Love Island – przyznam, że nie spodziewałam się polskiej wersji, ale będę oglądać!

  3. Przyjaciółki są świetne. Reszta mniej mnie interesuje, ale widzę, że muszę się bliżej przyjrzeć tej Wyspie Miłości, bo sporo dobrego o niej czytam i słyszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...