Właśnie poznaliśmy tytuł najnowszego, 25 odcinka przygód Agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Daniela Craiga.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Informację na temat tytułu i daty premiery poznaliśmy w krótkim teaserowym wideo, które właśnie trafiło do sieci.

Tytuł nowych przygód Jamesa Bonda to: „No Time to Die”.

Obraz rozpocznie się na Jamajce, gdzie James Bond korzysta z zasłużonego czasu wolnego. Jego spokój zostanie jednak zakłócony, gdy jego stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter, poprosi go o pomoc. Bond będzie musiał zapomnieć o czasie wolnym i udać się z kolejną misją ratowania świata. Początkowa akcja uratowania porwanego naukowca szybko okaże się początkiem problemów byłego Agenta 007.

Wiadomo, że w filmie w reżyserii Cary’ego Fukunagi („Maniac”, „Detektyw”) cyfry 007 będzie nosić nowa agentka. W tę postać wcieli się znana z „Captain Marvel”, Lashana Lynch. Na ekranie zobaczymy także: Ramiego Maleka, Rory’ego Kinneara, Billy’ego Magnussena, Anę de Armas oraz znanych z poprzednich części: Jeffreya Wrighta, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Leę Seydeoux i Bena Whishawa. Obsada jest więc, jak zwykle w tej serii, naprawdę imponująca.

„No Time to Die”, czyli 25 odcinek Bonda trafi do brytyjskich kin już 3 kwietnia 2020 roku.

W USA natomiast 8 kwietnia 2020. W tym momencie nieznana jest jeszcze data polskiej premiery, ale na pewno będzie ona zbliżona do tej światowej.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...