Właśnie poznaliśmy tytuł najnowszego, 25 odcinka przygód Agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Daniela Craiga.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Informację na temat tytułu i daty premiery poznaliśmy w krótkim teaserowym wideo, które właśnie trafiło do sieci.

Tytuł nowych przygód Jamesa Bonda to: „No Time to Die”.

Obraz rozpocznie się na Jamajce, gdzie James Bond korzysta z zasłużonego czasu wolnego. Jego spokój zostanie jednak zakłócony, gdy jego stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter, poprosi go o pomoc. Bond będzie musiał zapomnieć o czasie wolnym i udać się z kolejną misją ratowania świata. Początkowa akcja uratowania porwanego naukowca szybko okaże się początkiem problemów byłego Agenta 007.

Wiadomo, że w filmie w reżyserii Cary’ego Fukunagi („Maniac”, „Detektyw”) cyfry 007 będzie nosić nowa agentka. W tę postać wcieli się znana z „Captain Marvel”, Lashana Lynch. Na ekranie zobaczymy także: Ramiego Maleka, Rory’ego Kinneara, Billy’ego Magnussena, Anę de Armas oraz znanych z poprzednich części: Jeffreya Wrighta, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Leę Seydeoux i Bena Whishawa. Obsada jest więc, jak zwykle w tej serii, naprawdę imponująca.

„No Time to Die”, czyli 25 odcinek Bonda trafi do brytyjskich kin już 3 kwietnia 2020 roku.

W USA natomiast 8 kwietnia 2020. W tym momencie nieznana jest jeszcze data polskiej premiery, ale na pewno będzie ona zbliżona do tej światowej.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Chłopcy, zejdźcie z drogi. Czas na kobietę Bonda!” – Pierce Brosnan chce, aby kobieta przejęła rolę Agenta 007

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że w „No Time to Die”, najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, numer 007 będzie należeć do kobiety, Lashany Lynch. Moment ten miał być niespodzianką dla fanów, ale jego zdradzenie na długi czas przed premierą stało się też barometrem nastrojów przed wprowadzeniem takiej zmiany w życie.

Artykuł/Film 10.09.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...