Netflix w 2019 roku stawia coraz mocniej na seriale komediowe, a bardzo możliwe, że największy hit dopiero przed nami. „Wybory Paytona Hobarta” zapowiadają się jako „House of Cards” w liceum. Opowieść o bezwzględnych politykach, kupowaniu wyborców i lepszym jedzeniu na stołówce trafi do serwisu już we wrześniu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Analiza ramówki Netfliksa (i zarazem jej porównanie z ofertą HBO) w pierwszych ośmiu miesiącach roku pokazuje, że serwis VOD stawia coraz wyraźniej na komedie. Seriale tego typu wcześniej często ustępowały pola dramatycznym produkcjom Netfliksa, dlatego włodarze firmy najwyraźniej postanowili odwrócić ten trend. Dobrym przykładem jest również mocna promocja związana z serialem „Wybory Paytona Hobarta”.

Nowy serial platformy opowiada o młodym i chorobliwie ambitnym uczniu jednego z amerykańskich liceów. Tytułowy bohater jeszcze jako dziecko marzył, że kiedyś zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Teraz realizuje plan, który w przyszłości pozwoli mu osiągnąć ten cel. Pierwszym krokiem jest zdobycie roli przewodniczącego szkoły, co pozwoli mu dostać się na Harvard. Świat polityki okazuje się jednak jeszcze bardziej bezwzględny i okrutny niż Payton Hobart.

Netflix opublikował dzisiaj premierowy zwiastun serii i mnóstwo nowych zdjęć.

Materiał wideo zapowiada szaloną, nietypową i pełną zwrotów akcji komedię.

Premierowy sezon „Wyborów Paytona Hobarta” będzie liczyć osiem odcinków (każdy trwający po godzinę). Autorami produkcji są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Ian Brennan (twórcy m.in. „Glee” i antologii „American Horror Story”). Główną rolę w serialu otrzymał Ben Platt, a na ekranie towarzyszyć mu będzie sama Gwyneth Paltrow. W obsadzie znaleźli się także Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett.

„Wybory Paytona Hobarta” trafią na platformę Netflix już 27 września.

wybory paytona hobarta netflix

wybory paytona hobarta netflix

wybory paytona hobarta netflix

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...