Olivia Colman jako królowa Elżbieta II. Jest już pierwsza zapowiedź 3. sezonu „The Crown”

News/Seriale 12.08.2019
Olivia Colman jako królowa Elżbieta II. Jest już pierwsza zapowiedź 3. sezonu „The Crown”

Olivia Colman jako królowa Elżbieta II. Jest już pierwsza zapowiedź 3. sezonu „The Crown”

„The Crown” powraca z trzecim sezonem. Właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź wideo pokazująca nową aktorkę w roli królowej Elżbiety II.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„The Crown” po dwóch sezonach ze świetną Claire Foy i Mattem Smithem, jako świeżo upieczoną parą królewską, dokonuje zmiany i obsadza nowych aktorów w znanych nam rolach. Taki był zamysł twórców od samego początku. Teraz wreszcie możemy zobaczyć jego realizację na własne oczy.

Do sieci trafiła bowiem pierwsza zapowiedź nowego sezonu, w którym ujrzymy Olivię Colman jako Elżbietę II.

Teaser jest krótki, ale treściwy. Odliczanie zegara wystukuje minuty, które dzielą nas od premiery 3. sezonu 17 listopada, aż w kadrze pojawia się Colman, w królewskim stroju i spogląda prosto w kamerę.

Po serii zdjęć, przedstawiających nową obsadę serialu, które kilka tygodni temu opublikowało amerykańskie Entertainment Weekly, jest to pierwsza oficjalna zapowiedź. Możemy w niej zobaczyć, jak prezentować się będzie nominowana do Oscara aktorka.

3. seria rozpocznie się w roku 1964 i opowie o burzliwym czasie w życiu rodziny królewskiej. Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie fakt, że księżniczka Małgorzata Windsor (w nowym wcieleniu Heleny Bonham Carter) rozpocznie romans z Roddym Llewellynem (Harry Treadaway). W tle nowej serii mamy natomiast dowiadywać się o rosnącej popularności Margaret Thatcher. Wedle pierwszych informacji w zamówionym już 4. sezonie w rolę słynnej brytyjskiej pani premier, ma się wcielić Gilian Anderson („Z Archiwum X”, „Hannibal”, „Sex Education”).

Brytyjski magazyn Radio Times opublikował także zdjęcie Colman jako królowej w towarzystwie wiernych piesków rasy corgi.

Olivia Colman jako królowa Elżbieta II w The Crown

Dwa sezony serialu „The Crown” są już dostępne na platformie Netflix. Trzeci pojawi się tam 17 listopada.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...