Nowy Bon Iver i co jeszcze? Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Artykuł/Muzyka 10.08.2019
Nowy Bon Iver i co jeszcze? Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Nowy Bon Iver i co jeszcze? Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

To był ważny tydzień dla fanów Bon Ivera (tak, dla fanów zespołu Tool też) – muzyk udostępnił w sieci swój najnowszy album. To oczywiście niejedyna warta uwagi muzyczna premiera ostatnich dni.

Premiery muzyczne tygodnia:

Marika Hackman – Any Human Friend

3. album studyjny brytyjskiej artystki, jak poprzednie jej wydawnictwa przepełniony melancholią i delikatnym wokalem. W tekstach najnowszych piosenek Hackman odnosi się często do seksualności, jej słowa są niejednokrotnie dosadne i dowcipne, czasem wręcz przejmująco szczere.

Bon Iver – I, I

Na 4. albumie studyjnym Bon Iver cała plejada znakomitych gości – m.in. James Blake, Aaron Dessner, Bruce Hornsby i Moses Sumney. Stojący za projektem Justin Vernon zarzekał się, że to jego najbardziej szczery materiał. Możecie się już o tym przekonać, sprawdzając album na serwisach streamingowych. Na fizyczne wydanie trzeba jeszcze poczekać do 30 sierpnia.

Seeker Lover Keeper – Wild Seeds

Australijskie trio, w którego skład wchodzą Sarah Blasko, Sally Seltmann i Holly Throsby. „Wild Seeds” to ich 2. album długogrający, następca „Seeker Lover Keeper” z 2011 roku. W klipie do tytułowego utworu wystąpiła aktorka Yael Stone, którą możecie znać z serialu „Orange Is the New Black”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

3 odpowiedzi na “Nowy Bon Iver i co jeszcze? Sprawdzamy najciekawsze premiery muzyczne tygodnia”

  1. No właśnie, gdzie Fear Inoculum? Niby tylko singiel z jednym kawałkiem, ale trwa on tyle co blikso 1/3 płyty Bon Ivera. Nie mówiąc już o tym, że Tool kazał czekać 13 lat. I dowiózł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...